Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 vagyok, még szűz, és...

16 vagyok, még szűz, és kapcsolatom sincs; az ilyet szégyennek találjátok, fiúk?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és még csak 1 barátom volt. Vele sem volt valami komoly, kemény 16 napig voltunk együtt. Nem volt sem csók, de még a kezemet sem fogta meg. -.-"

Nem vagyok egy különösebben csúnya lány, de bulikba nem járok, nem szoktam leinni magamat félhullára. Az ilyenről mi a véleményük a fiúknak? Szégyen? Vagy hogy?


2011. júl. 10. 13:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten tudnék örülni egy ilyen lánynak ;)
2011. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
nemszégyen az dicsőség hogy nem vagy ribi :) 18/F
2011. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

15:37___: nem ilyeneken gondolkodok, mert nem akarom én most azonnal megbaszatni magam!!! csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy más fiúk is úgy gondolkodnak-e, mint az ismerőseim között, hogy az ilyen már tök gáz. mert ha igen, akkor gondoltam, hogy apácának is jó leszek :') nem kell bunkóznod... -.-"


szekszárdi vagyok különben

2011. júl. 10. 23:21
 14/31 anonim ***** válasza:

Ugy hidd el pontosan igy vook ezzel,csak én fiu vagyok!

Én kifejezetten az ilyen tipusu lányokaz kedvelem!

én is 16 vagyok és még én sem feküdtem le senkivel,de nem szégyen épp ellentkezően: ha ezt téll komolyan akarod akkor csak az igazival szbad átélned magad,mert már tul sok rossz hírt hallok!!

de mondom egy lánynál nem szégyen ha szűz ,mert ettöl még izgalmasabb leszel!! ha van kedved beszélni akk írj .:)

2011. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
írnék én szívesen, de az a gáz, hogy nem adja ki, hogy írhatok neked privát emailt... :S
2011. júl. 10. 23:58
 16/31 anonim ***** válasza:

Én is ilyenbe vagyok az osztálytársaim, állandóan vagánykodnak ezzel. Ki mikor hol csinálta.

14/F

2011. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

most már rudsz irni :)

mert téll jó lenne ilyenről is beszélni :):)

2011. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
jah és megismerni :)
2011. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben ugyan ez! Még soha senkivel sem csókolóztam. Sokat fantáziálok mert álmodozó típus vagyok de ugyan ez. Mondjuk én nem gondolom szégyennek csak kicsit fura érzés mikor a barátnőm mesél mert fogalmam sincs az egészről és most nem csak a szexre gondolok hanem hogy ő jobban csókol mint ő? Ez tényleg meg lehet állapítani? És ha igen hogy? A leghosszabb kapcsolatom 8 napig tartott és legtöbbször én hátrálok ki. Talán mert félek de amúgy meg ott van a gondolataimban hogy de szeretnék igazán szerelmes lenni egy fiúba és komoly kapcsolatot vele. Mert szerintem az már komoly kapcsolatnak minősíthető ahol csókolóznak. Persze lehet hogy ez csak az én gyerekes gondolkodásom... 16/L
2011. júl. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Tévedsz,mert nem attol kezdődik el egy komolyabb kapcsolat hgy csókolózol,én is eleinte igy gondoltam,de nem.

Ha téll komoly kapcsolatra vágysz akkor csak olyan fiuval akivel őszinte és igaz a szerelmed!!:)

2011. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!