Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 vagyok, még szűz, és...

16 vagyok, még szűz, és kapcsolatom sincs; az ilyet szégyennek találjátok, fiúk?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és még csak 1 barátom volt. Vele sem volt valami komoly, kemény 16 napig voltunk együtt. Nem volt sem csók, de még a kezemet sem fogta meg. -.-"

Nem vagyok egy különösebben csúnya lány, de bulikba nem járok, nem szoktam leinni magamat félhullára. Az ilyenről mi a véleményük a fiúknak? Szégyen? Vagy hogy?


2011. júl. 10. 13:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
jah és nem kell azt számolnod hgy hány napig vagytok ,hanem csak legyetek,ha igaz a szerelmetek.
2011. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
De pont ez az hogy én nem akarok olyan fiúval csókolózni sem aki nem őszinte velem, vagy én nem vagyok őszinte vele vagy nem szeret vagy nem szeretem. Ebből jött a gondolatmenet de biztos igazad van én nem értek ehhez...
2011. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
figyi, teljesen megértelek! nekem az a gáz, hogy én nagyon szeretném tényleg, hogy ezzel és ezzel összejöjjek, mert néha én is érzem, hogy bewjövök neki, csak utána meg azzal magyarázom,hogy lehet,hogy cvsak beképzelem,de részletkérdés. amikor meg összejöttem a barátommal, akkor meg az az igazság, hogy féltem. nem tudom, mitől, de féltem... egyszserűen szerettem volna, hogy megfogja a kezem, és úgy mászkáljunk (mivel nem fogta meg , és volt olyan , aki még utolsó nap kérdezte, amikor még nem szakítottam, hogy "ti jártoook??!" szóval...), de én féltem megfogni. se megcsókolni. amikor elmentünk szüretire ketten, hazakísért, és egyszserűen nem mertem átkarolni... :/ szóval...:S
2011. júl. 12. 13:53
 24/31 anonim ***** válasza:

pontosan ez van velemis hgy félek egy komolyabb kapcsolattól!

de eggy biztos: ahogy levettem az írásodból te egy nagyon okos és jo felfogásu lány vagy aki komolyan látja az élet dolgait ,csak félsz kimutatni hgy mit érzel

Kivánom hgy találj magad mellé egy olyan párt akimellet nem érzed magad gyávának és szeretni fogjátok egymást :)

Sok siker és csak türelem,mert nem vagy elkésve! :):)

trexi alias Misi 16/F

2011. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! :)

tudom,hgoy nem vagyok elkésve, csak annyira sz*r érzés, hgoy a barátnőim meg ott osztják , hogy így a barátjuk, meg úgy a barátjuk... -.- és zavar, vagyis nem, hanem bánt... érted... :/

2011. júl. 12. 15:03
 26/31 anonim ***** válasza:

Nem. Én még meg is becsülnélek miatta :)

Nem maradtál le semmiről.

2011. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nem vagy te egy kicsit önbizalomhiányos? :)

Ha gondolod, dobj egy mailt :)

2011. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
hát tény,hogy nem teng bennem az önbizalom, de nem tudok írni neked, mert azt írja, hogy nem publikus az email címed.. .:S
2011. júl. 15. 21:11
 29/31 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"nekem az a gáz, hogy én nagyon szeretném tényleg, hogy ezzel és ezzel összejöjjek, mert néha én is érzem, hogy bewjövök neki, csak utána meg azzal magyarázom,hogy lehet,hogy cvsak beképzelem,"


Pont mintha magamat hallanám...

2011. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
na "dejó" érzés,hogy nem vagyok ezzel egyedül. mert szépen bebeszélelm magamnak a negatív oldalát... :/
2011. júl. 17. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!