Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mennyire értékelitek,...

Lányok! Mennyire értékelitek, h ti lehettek az első nő szexuálisan egy adott fiúnak? Tegyük fel, h a pasi már bőven elmúlt 20.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott, saját életemből merítettem az ihletet. Eddigi tapasztalataim kiábrándítóak mert legtöbben, ahogy megtudták a tényt, elhagytak különböző indokokkal még az ismerkedés időszakában. :(


Örülnék ha normális válaszokat kapnék!


2011. szept. 5. 07:49
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ez a válasz aranyos volt nagyon, köszi! :)
2011. szept. 5. 11:47
 12/28 anonim válasza:

én is már a 20-at töltöttem az első szexuális együttlétemkor. azelőtt jobban és utána is még egyre kevésbé paráztam a csajoktól. túl sok negatív tapasztalat, venustrofóbia stb lelki okai lehettek.

buli után másnaposan történt a dolog, kb két hónapos kapcsolat lett belőle, de csak a szex működött.

azóta tapasztaltam jópárat, és azt mondom, te se a nagy Ő-re tervezz, hanem fogd fel úgy, hogy "vadászol".

persze építs normális kapcsolatra, de csak akkor veszítsd el a fejedet, ha minden jól működik és boldogok vagytok együtt... szerintem

2011. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Nem a tökéletest és a hibátlant keresem, hanem azt, aki elfogad engem és úgy szeret, ahogy vagyok. Én sem vagyok hibátlan, de a velejéig romlott se.

Úgy érzem, h sokáig vadászgatni pedig már nem nagyon érek rá, mert az évek engem sem kímélnek sajnos.

2011. szept. 5. 14:19
 14/28 anonim válasza:
42%

előző vagyok:


a fiatalabb csajszik nem szeretik a szűz pasikat, én is már az ágyban előjáték közben árultam el kb a behatolás előtt :D meglepődött, talán ha ezt előre tudja, nem biztos, hogy jól reagál, de végülis jól sült el minden. ugyan az én esetem kalandnak indult, egészen más, ha jársz valakivel. nem általánosságban véve egyénileg függő, hogy ki hogy viszonyul ehhez. de ahogy az előttem lévő 34 éves nőciből is kiindulva, keress tapasztalt nőket, akik a szűz pasikra izgulnak.

az ember is állat, arra van programozva, hogy minél több nővel pározzon a fajfentartás végett. ehhez jön hozzá az adott embercsoport kultúrája, erkölcsi szokások, amik merőben ellentmondanak sokszor az ösztönöknek, így elég nehézkessé válhatnak a párkapcsolatok (házasságok legalább 50%-a válással végződik) éld ki magad az elején mindenképp, hogy később a monogámia se okozzon problémát, én csak ezt tudom ajánlani

2011. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:

persze, tökéletes nincs, de hidd el, nagyon sok mindennek kell stimmelnie két ember között, hogy hosszú távon kapcsolatba léphessenek.

meg kell találnod a te személyiségedhez legjobban működő stratégiát, amivel becserkészheted a számodra megfelelőnek "tűnő" csajszit. idézőjelben írtam, mert lehet, hogy a 10. lesz akivel összeházasodsz, de ráhibázhatsz az elsőnél is, viszont a nagy számok törvénye jobban érvényesül.

ebből kiindulva ne várj a nagy Ő-re, hanem csiszold a hozzáállásodat mindig jobbra a nőkhöz!

nekem is nehéz volt az elején, én hamar felhúzom magam, meg tud viselni idegileg, ha szerelmes leszek, de megtanultam kontrollálni magamat és igazodni a másik kedvére. és nagyon szexmániás is vagyok, ezt is takarnom kell.. mert ha észreveszik rajtam, azt hiszik, csak a szexre utazom.


és még valami: idő mindig van! egészen, még már nem áll fel a farkad. az a lényeg, hogy tudj fejlődni. nekem most néz ki először úgy, hogy olyan lánnyal jöttem össze, aki minden téren elvarázsol és én is őt, remélem. ez a mostani már nem tudom hányadik, de az első jó választásom. van akinek hamar összejön, én már 25 múltam, mire sikerült, de előfordulhatott volna, hogy 30 leszek, nagy szerencse is kell hozzá

2011. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, hogy első voltam-e nála vagy nem. Az érdekelne, hogy szeretem-e, és ő viszont szeret-e engem. Na nem mondom, hogy szűz fiúval akarnék csak lefeküdni, mert lehet jobb ha a férfi a tapasztaltabb, de ha szeretem és vonz, akkor tök mindegy szűz-e vagy nem.
2011. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem se érdekelne h szűz-e vagy sem. Bár nekem izgi dolog lenne az, h szűz, hiszen így én avathatnám be a dolgok rejtelmeibe... :)

Fiatalabb koromban egyébként vadásztam a szűz pasikra. :D

2011. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki. :)
2011. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb válaszokat! :)


Lassan 30-hoz közeledve 20 éves kor alatti lányok nekem fiatalok, így az alatt már nem keresgélek.

Lehet válogatós vagyok, de nem olyan nőt akarok, aki a szűz pasikra bukik, mert mit kezdjek majd azzal, ha már elvette a szüzességem? :D

Egyelőre nem tudom elképzelni magam sok lánnyal, úgy érzem nekem egy kell, aki mindent visz (tehát engem). Aztán, h mit hoz a sors, az még rejtély, h ő is úgy fog-e rám gondolni, tervezni mint én rá és vele.


Köszönöm, köszönöm, nagyon aranyosak vagytok ti is mindannyian (14:52; 15:05; 17:01)! :) :$

2011. szept. 5. 21:31
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 voltam, a barátom 23. Mindkettőnknek az első volt. És én nem vágytam arra, hogy egy tapasztalt férfivel történjen meg, sőt: különösebben arra sem vágytam, hogy elveszítsem a szüzességem. Egyetlen dologra vágytam: a páromra:)


Tehát szerintem olyan mindegy, ha az érzelmi háttér megvan hozzá.

2011. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!