Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mennyire értékelitek,...

Lányok! Mennyire értékelitek, h ti lehettek az első nő szexuálisan egy adott fiúnak? Tegyük fel, h a pasi már bőven elmúlt 20.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott, saját életemből merítettem az ihletet. Eddigi tapasztalataim kiábrándítóak mert legtöbben, ahogy megtudták a tényt, elhagytak különböző indokokkal még az ismerkedés időszakában. :(


Örülnék ha normális válaszokat kapnék!


2011. szept. 5. 07:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

tegnap 15:05:

hány szűz sráccal voltál? mennyire jól teljesítettek, vagy ez változó? pl. függ életkortól, vagy hogy te mennyire voltál már tapasztalt?

2011. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
100%

Olvasván a válaszokat sok érdekes vélemény ütközött, hogy úgy mondjam a nagyon trendiség bohó és élményhajhászó szilaj sietsége, és a józan megfontoltság szerény véleménye. Mert ma tényleg trendi, hogy mindent hamar, azonnal és tökéletesen, de aztán abban ne legyen hiba.

Ez utóbbi az élet minden területén sikeresen megy ugyebár. Az első ebédet, amit főztél, az olyan volt, hogy mesterszakácsok sírva könyörögtek a receptért. Az első autóvezetésed olyan volt, hogy az oktató menten hívta a vizsgabiztost, az első vizsgád olyan volt, hogy az elnök órákig tapsolt, az első táncod olyan volt, hogy a tévében napokig ismételték. Nos, szerintem nem, mert senki sem annyira tökéletes, hogy minden elsőre olyan, mint a karikacsapás, legfeljebb a nagyonamerikai filmekben.

Mindent tanulni kell. A tanuláselmélet kutatói szerint a legtöbb első cselekvés vezérmotívuma a félelem. Ez ugyan hasznos is lehet, de mégiscsak a félsz irányít, és ezért aggodalommal teli lesz az egész, így egy szeretekezést is inkább áthat a sok aggodalom, mint a felhőtlen élvezet. A második esetben ez csökken, és át lehet élni a lényegét a dolgoknak. A harmadik az, amikor el lehet dönteni, hogy van-e az egésznek valami értéke/értelme, és érdemes-e egyáltalán folytatni.

Szóval fel kell tenni a kérdést? Elviseled-e, tudod-e annyira szeretni, hogy elnézed az esetleges botlást, hogy mégsem minden a könyvekben leírt tökéletességgel történik. Elviseled-e, hogy mégsem lesz minden olyan, amilyennek a nagyon tapasztaltaktól kaphatnád, vagy előre elveted az egészet, és keresel olyat, akinél nem kell aggódni, hogy ajaj, ez neki az első, ezért bénázni (is) fog.

Trendiség ez ellen hat. Hiszen itt van leírva, hogy az a fiú, aki már tizenöt, de nem volt még egy háremnyije, akkor csúnya, visszataszító, béna, semmire sem jó. Lányban is így van, ilyen idős korára (hiszen hamarabbi az érés) minimum legyen neki meg a fél város, különben bűn randa lehet. És tényleg ez az az út, ami mindenkinek megfelel?

Mert szerintem nem. Mi van, ha a fiú várt egy valódi igényes, nem a diszkóban tíz perc alatt dugós csajra hajt, és számít neki a köóülcsín mögött a tartalom is? Nem trendi? Nem. Mint ahogy nem trendi még sok minden, de vajon egy nagyon szépfiú tényleg szereti is a pár napja levadászott nőjét, vagy csak egy menetre tartja meg. Mert nagyon sokan hisznek abban, hogy nekik semmi más nem számít, mert ott is a trendiség hódít, strigula a minimum, mögötte meg a nagy üres önzés áll.

Szóval szerintem először el kell dönteni, érték-e vagy csak kaland. Mert egy kalandnak tényleg nem okés, ha valaki tapasztalatlan. De ha más is van abban a srácban, akkor talán érdemes.

Ilyen trendi gondolkodás mellett szerintem minden szépfiú alapvetően csak kancsődör lenne érték nélkül, minden széplány meg utcasarki. És talán sikerülne kihalni is, bár egyesek szerint az ilyen nagyon menő szépségekre ez az utóbbi nem is ártana.

2011. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

15:15 vagyok. Hát, volt talán 3-4, azt hiszem. Igazából első alkalommal én "csináltam mindent", aztán apránként rájuk hagytam az irányítást :D Azt szerettem a leginkább benne, hogy nekik én voltam az első, nekik nem volt más viszonyítási alapuk, ezért volt olyan, aki úgy húzta maga alatt a lepedőt, hogy el is szakadt :) jó volt látni, hogy tudok olyat művelni, amit eddig más nem tudott velük.

Ennek már 7-8 éve :D

2011. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, elírtam, 15:05 voltam. :)
2011. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
82%
Ja, még annyit (megint 15:05) találkoztam anno egy 32 éves sráccal, aki elárulta, hogy ő konkrétan 29 évesen jött össze egy olyan csajjal, akivel hajlandó volt lefeküdni. Tehát nincs késő semmihez soha. :)
2011. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Fuh, valahogy sejtettem hogy nem csak egy random példa.. egyébként egyszerű, Ne mond el, majd ráérsz később. Az öcsémmel is így volt. Sőt a csaj el se akarta hinni, hogy szűz.


És az első szex, sőt akárhányadik lehet így is úgyis szar akár szűz vagy akár nem, de nem hiszem el hogy olyan hülye legyél hogy ezt ne tudd.


Ez a nem hazug meg, akkor te ilyen árulkodós lehetsz. "ne ne mond el neki" "DE IGEN, MERT ÉN NEM VAGYOK HAZUG :O, INKÁBB A HALÁL!". És ez miért hazugság? Tilos szűzen lefeküdni valakivel anélkül hogy tudná? Utána ugyanúgy elmondhatod mint előtte mondhatod volna, ha meg nem akarod akkor ez csak kifogás.

2011. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
öcsédnél a lánynak mennyi partnere volt elötte? nem is gyanakodott?
2011. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Öh, azt igazából nem tudom,(2-3)nem öcsém volt az első. Így belegondolok, lehet kedvességből mondta, meg nekem öcsém mesélte az egészet. És azóta többször is együtt voltak szóval igazából mind1.


A lényeg, hogy ez a túl érzelgősség semmit se ér, jaj szűz vagyok inkább elmondom mert különben rossz vagyok juj. Szóval attól hogy megmondja, nem lesz hú de jobb ember. El mondhatja- CSAK akkor ne csodálkozzon, mondjuk az is számít milyen hangnemben stb mondja el. Amit elég nehéz innen megállapítani.


Ahogy mondta, fogy az ideje, hát akkor ezzel aztán tényleg nem kéne szórakozni, utána elmondja és kész. Legrosszabb eset mi lesz? "Micsoda? Te hazudtál nekem! El hagylak!" hát legalább már nem szűz. Szóval ne már, ez azért picis gyerekes. És utána ugyanúgy elmondhatod. Nem hiszem hogy ez bármin is változtatna.

2011. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!