Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy ilyen tizenéves lányok (14-15) huszonéves fiúkkal járnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tudok egy pár ilyen kapcsolatról és nem értem őket.Mit tud kezdeni egy huszonéves fiú egy nála 10 évvel fiatalabbal?Miről dumálhatnak?Tudok ilyen 2 éves kapcsolatról (ff36,l16).Szerintem vagy apakomplexusos a csaj,vagy az idősebb kicsit pedofil hajlamú,vagy a pasi a tizenéves barátnőjével van egy szinten agyilag.
2012. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
54%
Miről beszélsz kicsiszivem? Itt senki sem a helyesírási problémákkal foglalkozik. Nincs jobb dolgod annál, hogy feljössz ide és másoknak beszólogatsz? Miért kell elkönyvelni egy kis naiv fruskának aki ágyból-ágyba ugrándozik ha nem is ismersz? A szerelem nem válogat. Persze könnyű így beszélni. Nem éled át és nem is érzed azt amit én. Elég nehéz így is, hogy pont egy ennyi idős fiúba szerettem bele. Nem tehetek róla, nem tudom miért kell ezért megvetni.
2012. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%
majd elfelejted.....engem csak ne "kicsiszívemmezz" le,mellesleg inkább olvasd el figyelmesen amit írtam,nem rólad volt szó,hanem általában írtam az ilyen kapcsolatokról,utána meg felhívtam a te figyelmedet,nem rossz indulatból,nem értem mit pattogsz itt,nem vetettelek meg,te veszed magadra,azért megjegyzem túl éltem már pár kamaszkori plátói szerelmet és csalódást,nem új....
2012. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Apakomplexusuk van
2013. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt gondolom pedofilia :D egy gyereknek ne legyen dolga egy felnőttel, legalább addig amíg a kis korú el nem éri a 18 éves kort.
2013. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!