Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy pasi nem vallja be egy...

Ha egy pasi nem vallja be egy csajnak, hogy szűz pl 22 felett, akkor az nem tudja, hogy az a pasi szűz? Vagy le tudja szűrni pl viselkedésből, meg hogy nem tud csajozni stb dologból, hogy az az illető?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 18:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Nem fogod fel amit írok. Jó izgul az is aki már volt nővel csak régen, de azért ő már csak tudja h mit csinál. Úszni is ha egyszer megtanulsz, lehet nem megy 8 év után egyből úgy, de tudod mit kell csinálni. Nem úgy mint aki még vizet se látott. És nem értem miért volna szégyen h valaki szűz. Én 18 felett vesztettem el és az első héten közöltem a párommal h szűz vagyok.
2012. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Nem lehet elmondani őszintén, mert kinevet, elhagy, és szétkürtöli minden ismerősének a nők 95%-a. Én is ugyanebben az állapotban vagyok 23 évesen, és pont ezért nem is merek senkinél kezdeményezni. Ki tudja, lehet öngyilkos leszek hamarosan.
2012. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Ha ezt csinálja akkor nem is szeret. Nem jobb ezt már az elején megtudni??? Én ha szeretek valakit akkor hiába mondja h szűz, nem fogom elhagyni sem kiröhögni. Egyszerűen be vagytok fosva. Ennyi
2012. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az. 10 nőből 7 vagy 8 lenéz ezért és kib. nagy lúzernek fog tartani. Elmondja a bnőinek és így tovább, rá egy hát múlva a az egész suli, a fél város, vagy az egész község tudni fogja. Ha szerencséd van olyan nővel kezdesz aki beleesik ebből a 10 ből 2 be, aki nem ilyen és elfogad. De sokkal nagyobb az esélye, hogy belehúzol a 80%-ba, abba hogy 10 ből kb 8 lány ilyen és csúnya beégés lesz. Ezzért félek tőle. 24 vagyok és még nem voltam nővel, ezért rettegek.
2012. márc. 14. 19:27
 15/38 anonim ***** válasza:
Joggal vagyunk befosva, mert a szerelem nagy részét a szexuális tapasztalat teszi ki.
2012. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
És akkor inkább maradsz 1 olyan nővel akivel te nem vagy őszinte őt meg nem ismered igazán. Csak mert fosol. Hát gratulálok. Titkolózásra és félelmekre akarsz kapcsolatot alapozni. Akkor fossál. És majd ha ott lesz a sor h szex és valamit nem jól csinálsz és mégjobban kiröhög a csaj akk majd ég a fejed
2012. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Mindenki volt szűz. Csak míg én megmondtam az akkori páromnak h az vagyok és így megtudtam h mien ember mert h e miatt nem hagyott el. Ti inkább titkolóztok

Tujátok mit. Ajánlom a kú.rvákat. Azok biztos nem nevetnek ki

2012. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Manapság elmegyek egy suli folyosóján lassan minden második 16-17 éves fiú vagy lány arról beszél, hogy kivel smárolt múltkor. Akkor hogy álljak én oda 24 évesen, hogy még nem smároltam és nem volt szexuális kapcsolatom sem? Ezt magyarázd meg ha lehetne! Mert ritka az a lány, aki ezt elnézi. Van olyan csak ritka mint a fehér holló. Ja és az ide írkáló lányok jó része sem szent, ugyanolyak mint a többi ha nem gép előtt ülnek. Gép előtt adják a szépet és a jót hogy kapják a pozitív zöld kezeket, közben a való életben ugyanúgy tartanak a szűz fiúktól mint a legtöbb másik lány, aki nem ide írogat. Mert nem egyet és kettőt ismerek innen, aki 90%-on felül volt és mindig mondta, hogy nincs veled baj, megtalálod az igazit, nem baj ha szűz vagy, közben meg a való életben pasifaló luvnya volt és rigolyája volt a szüzektől. Tapasztalatból írtam ezeket.
2012. márc. 14. 19:32
 19/38 anonim ***** válasza:

Elvileg nem ciki szűznek lenni, mert senkinek semmi köze hozzá. Gyakorlatilag meg mindenki furcsának vagy lúzernek tart, aki megtudja, hogy még szűz vagyok.

Nincs is már kedvem nőzni.

Akit meg tudok fektetni egy este alatt, attól nem akarok semmit, akivel meg érdemes foglalkozni, az elhajt még az ismerkedési fázis alatt.

Rá kellett szépen jönni, hogy ilyen paraj ez a társadalom.. és már le vagyok maradva.

2012. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
És akkor inkább maradsz egy jellemtelen nővel. Mind1 te tudod. Te életed. Am én elmondanám mielőtt besározol h párom a második férfi szexuűlis értelemben az életemben. És vele is az előző párommal is teljesen őszintén kezdtem a kapcsolatot. Az elsőnél elmondtam előre h szűz vagyok, nem fostam, mert úgy éreztem hha elhagy e miatt az neki szégyen és olyan emberre nincs is szükségem. De ha neked jó így akk hajrá
2012. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!