Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy pasi nem vallja be egy...

Ha egy pasi nem vallja be egy csajnak, hogy szűz pl 22 felett, akkor az nem tudja, hogy az a pasi szűz? Vagy le tudja szűrni pl viselkedésből, meg hogy nem tud csajozni stb dologból, hogy az az illető?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 18:41
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Igen! Itt 10 nőből 9 leírja, hogy nem ciki szűznek lenni. Ha megkérdezek egy olyan 18 éves gimis csajt vagy pasit, akkor pl 25 emberkéből miért mondja azt vagy 22, gogy bizony ez extra ciki? kinek higgyek? Az ide írkáló néhány emberkének vagy egy egész osztálynak, több tíz ezer lánynak, fiúnak, akik nem félnek kimondani azt ami a szívükön van?
2012. márc. 14. 19:40
 22/38 anonim ***** válasza:
Lehet azoknak több mint a fele szűz csak ugyan olyan fosús mint te és nem meri bevallani mert az a divat h 14 évesen már b@sznak fűvel fával. Én nem szégyeltem 28 évesen sem h szűz vagyok. Az más kérdés h volt olyan ismerősöm aki nem hitte el, de pont lesz..tam.
2012. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
28 évesen szűz vagy? Sajnos neked is forever alone lesz a vége!
2012. márc. 14. 19:47
 24/38 anonim ***** válasza:

Hát már nem azért de én akinek bevalottqm és velem maradt azzal megvolt a dolog és segítőkész is volt és azóta is velem van.

Most vagyok 30

2012. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha 20 alatt voltál és vallottad be, hogy szűz vagy, akkor lehet elnézik. 20 felett kevés az esélye.
2012. márc. 14. 19:56
 26/38 anonim ***** válasza:
Én voltam akire azt mondtad h 28 évesen szűz volt akkor forever alon v mi
2012. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Sajnos 28 körül megvan rá az esély, hogy tényleg forever alone lesz a vége. Mert ott a lányok a lúzerség mellé még valami testi deformitást is gyanítanak okként. Sajnos ez van.,
2012. márc. 14. 20:00
 28/38 anonim ***** válasza:
Hát én meg inkább leszek egy olyan emberrel akinek ha elmondom akkor melettem marad és megbecsül, mint h hazudjak meg titkolózzak már az elején. Jól mondta itt valaki. Menj kúrvához az biztos nem röhög ki. Még annyi parás pasit. Tényleg ennyire nyomorultak a mai "férfiak"
2012. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz válassz ki 1-2 szimpatikus, csinos lakásos prostit azt gyakorolj velük:P
2012. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nyomorult, csupán válogatós. Ha tudom előre, hogy ez lesz, akkor valószínűleg én is már 16 évesen döngöltem volna a "mindegy milyen" lányokat. Ha más nem, legalább tapasztalt lennék.


Utólag nem tudok mit tenni a történtekkel, és arról sem csupán én tehetek, hogy nem kellek mindenkinek. Azt azért ti sem gondoltátok, hogy nem kellek senkinek.

2012. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!