Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy pasi nem vallja be egy...

Ha egy pasi nem vallja be egy csajnak, hogy szűz pl 22 felett, akkor az nem tudja, hogy az a pasi szűz? Vagy le tudja szűrni pl viselkedésből, meg hogy nem tud csajozni stb dologból, hogy az az illető?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 18:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
nem azért volt a nyomorult hanem mert fostok őszinték leeni
2012. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Volt már akinek elmondtam, hazudni még nem hazudtam róla. Olyan volt már, hogy nem szerettem volna beszélni róla.

De kérdés nélkül miért reklámozzam, égessem magam? Mert a legtöbb ember szemében égés.

2012. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Te is csak egy ostoba birka vagy aki másoknak akar megfelelni. Pl azért elmondhatnád h ne akkor égjen a fejed mikor már ott vagytok. Az nem ciki h ha azt hisz h már csináltad csak baromi béna vagy???
2012. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Ez miatt nem fog otthagyni, viszont ha hazudsz az később visszaüthet, ha kellesz neki így, hogy nem tudja szűz vagy-e akkor úgy is kellesz neki, hogy tudja, hogy szűz vagy, szerintem még örülne is neki.
2012. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Végig sem olvastam az egészet.... de elmondom mi a véleményem. olyat kell találni akinek elmondhatod és meg is ért téged, aki meg nem az meg úgyis mindegy mert úgysem akar veled lenni hosszú távon. az én párom is 25 volt amikor lefeküdtünk, nagy nehezen de elmondta, na és nem történt semmi, túl voltunk az elsőn, azóta is együtt vagyunk.

amúgy észre lehet venni ha valaki szűz. bénázik sokmindennel, esetleg fél perc után elis megy, szóval észre lehet venni ne titkold el ezt. először ismerd meg a lányt ha úgy látod normális akkor elmondod neki.

2012. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Néhányotoknak annyira könnyen jár a szája, akik túlestek a dolgon. Attól még, hogy a 30 évesnek hatalmas szerencséje volt, hogy kifogta az egy millió nőből azt az egyet, aki nem vetette meg emiatt, attól még a kérdező, és én is egyedül maradhatunk, ugyebár az esélyünk rendkívül pici.
2012. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy félek a fiúk reakciójától, mert pont ugyanebben a cipőben járok, csak én lány vagyok, de még a korunk is stimmel :) figyelj, aki ezért kiröhögne, vagy elmondaná másoknak azzal eleve nem érdemes kezdened. Én így fogom fel az egészet. Hidd el, sok lány van, akinek ez egyáltalán nem okozna gondot, sőt még örülne is, hogy nem egy skalpgyűjtő vagy! Kitartás, egyszer eljön a mi időnk is ;) 24/L szűz
2012. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 dellfil válasza:

Én is "későn fogtam hozzá". :) Voltam vagy 20 éves. A csaj meg 28. Egy bulin ismerkedtem meg vele. gyorsan le is léptünk, és felmentünk a csajhoz. Nem részletezem, de mivel volt egynéhány légkör bennem, nem okozott gondot, hogy mit kell tenni. (A pia közepes mennyiségben jó gátlás csökkentő.)

Másnap reggel megmondtam neki, hogy nekem ő volt az első. Nem hitte el. (Nem mintha annyira "profi" lettem volna, csak valahogy természetesen jöttek a dolgok, ahogyan kell.) :D

Ennyi. Szerintem nem kell aggódnod.


dellfil

2012. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!