Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érzem úgy hogy azért...

Miért érzem úgy hogy azért nem tudok pasival kezdeni mert szűz vagyok és félek hogy mit szól ehhez a pasi? /25L/

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 21:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
47%

én is szűz vagyok de csak 19 éves ja és lány... :)

én is elég gátlásos voltam az első (mondhatni egyetlen) pasimmal ... 3 hónapig jártunk aztán azt mondtam hogy elég...igazából nincsenek valami jó élményeim róla :/ elég erőszakos volt és rámenős...mondjuk így visszagondolva velem rámenősnek is kell lenni mert nem szeretem ha egy pasi határozatlan és nyúlbéla....na de nem ez a lényeg...

ez már vagy 6 éve történt és azóta egy pasim sem volt -.-

lett volna már több is csak vagy nem jött be nekem, vagy más csaj lecsapta a kezemről (ajj pedig azzal már majdnem összejött)

a gátlásosságom nem tudom mennyire vetkőztem le az évek során , de valahogy az az érzésem hogy ugyanolyan vagyok mint régen :S

nem tudom mi lenne ha járnék valakivel (igazából nem is merek :S ) mert mivel már nagyon régen nem volt fiúm, félek hogy nem lesz valami hosszú életű a soron követkeő kapcsolatom (ha egyáltalán lesz ) nem akarok egy önző állatot kifogni...de lehet hogy csak én félek és csak nagyon túl spilázom a dolgokat ... :S

mondjuk az vigasztal, hogy van akinek ennyi idősen még 1 pasija sem volt :S (de lehet hogy az viszont nem lenne ilyen szégyenlős és gátlásos mint én :S )

2012. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
83%
Lányok, ez a félelem nem jó dolog, mert ezzel a saját dolgotokat nehezítitek meg. A gátlásosság kialakít egy ördögi kört, amiből aztán nehéz kilépni, közben meg az idő egyre csak telni fog. Nem azt mondom, hogy akkor most gyökeresen változzatok meg, és fűvel-fával csináljátok, de igenis nyitnotok kell, és el kell hinnetek, hogy nem mindenki rossz, nem értek kevesebbet senki másnál, sőt: a mai világban nagyon becsülendő az, hogy nem adtátok oda magatokat az első jöttmentnek (meg még utána x másik embernek). Persze az óvatosság sosem árt, igyekezzetek jól kiismerni a másik felet, ne vágjatok bele meggondolatlanul semmibe, de azért ne írjátok le magatokat. A normális fiúk nem fognak megvetni benneteket emiatt, még ha a korszellem mást is sugall, és sokan megbélyegzik azokat, akik 20-on felül is szüzek.
2012. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
14%

Én elveszem ha akarod! :) Akkor már nem lesz ilyen problémád! :)

28F


"Annyi mindent veszthetsz még el. Ha a bentlakó félelmekkel. Nem tudsz mit kezdeni. Hát kezdd el őket leküzdeni!"

(Depresszió : Múlnia muszáj)

2012. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
XDDD
2012. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

ez aztán a feszültség oldó szöveg 22:05

21:43 te jót írtál ;)

2012. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 KJUsul ***** válasza:
100%
Nem értem a problémádat. El akarod veszíteni mindenáron vagy tényleg annak tartod, akivel szíved szerint az egész életedet élnéd le? Ha választ tudsz magadnak adni erre a kérdésre, akkor a probléma többé nem probléma. Én 43 éves manus vagyok és csak 1-szer voltam nővel, akit életem végéig fogok szeretni. Sajnos ő már senkinek nem lesz a párja, engem meg nem érdekel senki más. És semmi problémám nincs ezzel. Szóval csak döntsd el milyen értékek szerint szeretnél élni, és onnan a döntés sokkal könnyebb. Hogy más mit reagál, csak annyiban érdekeljen, hogy ha nagyon visszatetsző neked, akkor az nem is az igazi...
2012. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
53%

általában az ember az elsőt olyannal szeretné átélni akit szeret, nem pedig egy futó kalandot akar xy-nal csak azért hogy "a francba csak veszítsem már el valakivel! "

ez k*rvák szokása.... akit egy kicsit is erkölcsös az azért megadja a módját a dolgoknak :)

19/L

2012. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
A szűz csajok a legkaposabbak a pasiknak... ezért ettől nem kéne tartanod.
2012. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:
Ne szégyelld, hogy szűz vagy, a pasid imádni fog érte... ha meg attól félsz, hogy emiatt talán nem vagyok olyan jó az ágyban mint amit elvár, akkor biztosítsd róla, hogy benne vagy bizonyos dolgokban (már ha benne vagy).
2012. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

most hogy mondjátok... én tavaly nyáron összeismerkedtem egy sráccal egy szórakozóhelyen...(végül nem lett belőle semmi, csak akkor egyszer találkoztunk)

de a buliban sokat beszélgettünk és amikor témába került hogy még szűz vagyok...úgy örült a srác mint majom a farkának...egyszerűen nem hitte el XD és teljesen rám akaszkodott, de végül leesett neki szerintem hogy elég idős hozzám meg ő egy kiélt ember és inkább nem akar nekem "ártani" úgymond... :)

2012. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!