Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érzem úgy hogy azért...

Miért érzem úgy hogy azért nem tudok pasival kezdeni mert szűz vagyok és félek hogy mit szól ehhez a pasi? /25L/

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 21:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

tegnap 08:55


Én is ismertem hozzád hasonlót, de szerintem ez cseppet sem normális bármennyire is igazolod magadnak. Ez a kényelmi zóna. Általában a legtöbb ember nem tudja annyira elnyomni magában a vágyat hogy a lustaság és a félénkség győzzön. Ez nem döntés hanem megfutamodás!

2012. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:28


Ez olyan mint amikor félsz a pókoktól! :) Az a kis pók ezerszer jobban fél tőled! Neki halálfélelme van neked meg csak fóbiád. :)


Te félsz a fiúktól, de a fiúk sokkal jobban félnek a lányoktól! :)

Én 28 vagyok és pont mostanában sajnálkoztam hogy ha tehetném akkor visszakérném az elmúlt 10 évet mert annyi mindent hagytam ki! :(

2012. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

ezt nem hiszem el utolsóóóó!

"A fiúk sokkal jobban félnek a lányoktól!" :D

2012. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
utolsó előtti 28 éves te pasi vagy csaj vagy?
2012. ápr. 17. 21:22
 25/42 anonim ***** válasza:

tegnap 21:22


Férfi vagyok és az illatom is férfias! :)


Amúgy pedig igen! A fiúk félnek a lányoktól! :)


Én is féltem. Mostanra persze benőtt a fejem lágya és nem vagyok félőske, de régen nem volt ez így! :)

Rengeteg mindent veszítettem a félelmeim miatt!!!

Azokat az éveket senkitől nem kapom vissza! :(((

2012. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:

Manapság is vannk szégyenlős és szemérmes lányok?

A szerelem és a szeretet ha kölcsönös mindent megold, erre fordítsd a figyelmedet.Igyekezz kiismerni a partneredet, a link, komolytalan csak a szexre hajtó fiúkat kerüld el.

Ha van esze a fiúnak a szűz lányt tiszteli és megbecsüli.

2012. ápr. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 Kolbászgyár válasza:
100%
Én 20 éves szűz pasi vagyok és pont ugyanez van velem is, több alkalom is adódott, de valahogy nem éltem a lehetőségekkel, talán azért lehet ez, mert félsz megbízni valakiben, a bizalom itt a legfőbb probléma, szerintem neked szerelembe kéne esned, legalábbis nagyon szeretned az illetőt, érzelemmel teli szexuális élet szükségeltetik neked, amivel nincs baj, ezt kívánom a legtöbb embernek, magamnak is. Remélem megtalálod a megfelelő partnert és attól mert 25 vagy és az óránk kegyetlenül ketyeg, nyugodtan ráérsz ezzel, nem lóverseny. Én is várok.. :)
2012. ápr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Hát talán azért, mert mindenhonnan az folyik, hogy ki milyen fiatalon elvesztette már, vagy mert mindenhonnan a szex folyik, és így kicsit kívül érzed magad a körön. Kívülállónak érzed magad talán.

Igazából az a kérdés, hogy a kérdésedre megadott tippszerű válasz segít-e bármiben, vagy inkább felül szeretnél kerekedni rajta. ...tudok olyat aki 42-43 éves korában vesztette el. Szerintem igaza van annak, aki azt mondta, hogy kell valaki, akiben igazán meg tudsz bízni, mielőtt ez szóba jöhetne, és ez így is van rendjén.

2012. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:

Én is ezzel a problémával küzdök, mint te..... :)

Lett volna alkalom, de végül nem jött össze. Sajnos én is nagyon gátlásos vagyok, és sokszor érzem úgy, azért nem merek lépni, mert attól tartok, mi lesz, ha kiderül, hogy még szűz vagyok........

De próbálok változni és lejjebb adni a gátlásosságomból :).....

25/L

2012. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
én 25 voltam, mikor először voltam rendesen férfival, kicsit se zavarta. ok, nem voltam teljesen tapasztalatlan, mert előtte volt már orál, meg kézzel. vele is, meg egy másikkal, 22 voltam a legelsőnél. (ami még nem volt behatolás). egyiket se zavarta.
2012. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!