Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érzem úgy hogy azért...

Miért érzem úgy hogy azért nem tudok pasival kezdeni mert szűz vagyok és félek hogy mit szól ehhez a pasi? /25L/

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 21:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

tegnap 17:36


Azt kell felismerned hogy semmit sem veszíthetsz! Így a félelmed alaptalan! :)

28F

2012. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 Tündianya válasza:
Mire eljuttok oda, hogy ez kiderül, hogy még szűz vagy általában már kialakul egy bizalmas kapcsolat. A srác egy idő után meg sejteni fogja és nem hiszem, hogy bánatos lesz ez miatt.:) Az én férjem is sejtette, mikor már bevallottam neki mikor még csak jártunk és örült neki. De minden pasi más és más. Úgy is olyat kell keresned, találnod akinek ez nem gond és ha kölcsönös a vonzalom, akkor ez nem akadály, hanem még összetartó erő is lehet. Kivéve ha bunkó vagy egyéjszakás pasik akadnak rád, azokkal meg amúgy sem kell foglalkozni.:D
2012. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
100%

Miért érzed úgy, hogy azért nem tudsz pasival kezdeni, mert 25 évesen szűz vagy és mit szól ehhez a pasi?

Szerintem azért, mert minden mindenben azt sugallja, hogy ez egy abnormális dolog. És, ha úgy érzed emiatt, hogy kilógsz, hogy nem vagy normális, valami nem stimmel veled... az érthető érzés...

Sokan emiatt mennek bele fiatalon a "csak hogy elveszítsem a szüzességem" szexbe, vagy meggondolatlan párkapcsolat(ok)ba.


De ha a nehezebb utat választod, akkor azt mondod, hogy leszarod mit tart a világ normálisnak, te lehet, hogy nem vagy normális:)(szerintük), de akárhogy is, értékesebb vagy! A legtöbb pasinak is...


Ráadásul szűrőként is működik ez, szóval tényleg nincs félnivalód! Az emiatt lekopó pasik nem is érdemlik, hogy megkapják ezt az értékedet!(de nem tudom eldönteni vannak e egyáltalán ilyen hülye pasik...mert én is lány vagyok.;))


Sok szerencsét kívánok egy igazi kapcsolathoz, amiben majd félelem nélkül le tudsz vetkőzni testileg, lelkileg, a szerelmed előtt!

;)

2012. ápr. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 László22 ***** válasza:
53%

Értékelendő és bátorítandó a dolog amit te elvnek nevezel, a mai világban ennyi idősen is még ártatlannak maradni, hihetetlenül nagy dolog, de vigyáz mert teljesen le is rombolhatja az életedet a gátlásosság miatt tönkre mehet teljesen minden amit el akarsz majd érni, hiszen ha nem fogsz tudni megtűrni egy pasit sem az életedben akkor hogyan lesz majd gyerek, házasság és minden ami kell?

Keresgélhetjük az élet értelmét, de szerintem aki nem találja meg egy társban és a gyerekben az nem is ember, mi kell még több az embernek szerintem semmi. Tartsd meg magad annak az embernek akiben úgy érzed megbízhatsz, bár ez vicces mert igazán nem tudhatod kiben bízhatsz meg és kiben nem, főleg ha ezt hangoztatod mindenkinek hogy te még ártatlan vagy, innen azt tanácsolom senkinek se válaszolj, mert itt minden férfi tudja és akarja majd elvenni, vannak férfiak akik erre vannak ráállva hogy csak olyan csajuk legyen, úgy hogy vigyáz, nem kell ügyet csinálni belőle se a férfinek se a nőnek, hiszen van olyan szűz aki első alkalommal sokkal jobban csinálja mint egy ,,profi" szóval itt ezek a dolgok nem számítanak. Ennyit akartam a dologhoz fűzni. Gratula még egyszer.

23/f.

2012. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Na jó... tisztázzuk... először is; hogy jönne rá, hogy még szűz vagy? mielőtt lefekszetek megmondod neki? nemnem... erről neki nem kell tudnia. Miután lefekszetek, mondhatod neki, hogy te voltál az első. De én nem értem, hogy ez miért akadályoz téged... nem úgy kezditek szerintem, hogy hé, én még szűz vagyok, csak megtörténik, aztán vagy kiderül, vagy nem:D az már a te döntésed:) szóval ne parázz szerintem;D
2012. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

tegnap 10:33


Egyáltalán nem értékelendő dolog! Feltéve ha olyan a pasi mint te aki tárgyaknak nézik a nőket, az értéküket pedig a használtságuk alapján állapítják meg!!!!

2012. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Javítás:

Feltéve helyett Kivéve

2012. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

35!!

már nem azért de szerintem egy lányon látni ha még nem volt senkivel....te marhára foglalkozhatsz a partnereddel szex közben, ha még ezt sem veszed észre...

2012. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

a francokat látni. rólam mindenki azt hitte, hogy teljesen ártatlan vagyok, pedig már nem is voltam az. (jó, konkrét technikai értelemben szűz voltam, de orális, meg egyéb volt már pár, és a társaság meg volt róla győződve, hogy én még soha, semmit.)

és akivel először csináltam is azt mondta, hogy egyáltalán nem tűntem kezdőnek, holott dehogynem voltam az. tudta egyébként.

2012. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
szerintem meg fogod bánni, hogyha tovább halogatod...
2012. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!