Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20+ férfiak! Megbecsülnétek...

20+ férfiak! Megbecsülnétek vagy inkább macera lenne már ha a huszonéves barátnőtök szűz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 02:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ígyis-úgyis meg kell becsülni az ember párját, függetlenül attól, hogy szűz-e vagy sem. A szüzesség önmagában nem árul az illetőről semmit, ez csak egy biológiai jelző és nem az illető jelleméről árulkodik.
2014. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/104 anonim válasza:
53%

Szerintem nem azon múlik a másik ember megbecsülése, hogy szűz e vagy sem. Valóban értékelendő, hogy 20 évesen még nem adta oda magát senkinek és mondjuk én lettem volna az első. És természetesen a legnagyobb megtiszteltetésnek vettem volna. í

De mindig ott motoszkálna a fejemben, hogy pár év eltelte után lehetséges, hangsúlyozom, lehetséges, hogy kipróbálná mással is. Sőt 1,5 hónappal ezelőtt pont válaszoltam egy ilyen kérdésre, ami szintén elég nagy vitát indított el.

Valóban érték, tiszta sor. Másrészt nem hinném, hogy az olyan lány, akinek max 2-3 partnere volt előttem kevesebbet érne, mint egy szűzlány.

Mert a jegyesemnek is volt előttem kapcsolata nekem is voltak kapcsolataim. Múltja mindenkinek van.

Az számít, hogy a mostani sokkal jobb, mint régen. És sokkal nagyobb megbecsülés övezi az együttléteket. Az ördög mindenhol ott van,de már van viszonyítási alap. És szerintem ez is nyomós érv.

egyébként tisztelem becsülöm azokat a nőket, akik ebben a "romlott, húgy világban" képesek erre az értékükre vigyázni. De én másképp gondolkozok és ha újra kellene játszani a dolgaimat, akkor is pontosan ugyanígy döntenék, nem választanék szűz lányt. Az ördög most sem alszik és később sem fog. De később nagyobb a kísértés.

29/F

2014. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/104 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljut odáig, h a barátnőm.. megbecsülöm. Semmi köze ennek a szüzességhez. :]
2014. dec. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval. Egyébként kimondottan előnyösnek érezném, mert így nem lenne olyan gáz, hogy én is az vagyok.
2014. dec. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!