Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20+ férfiak! Megbecsülnétek...

20+ férfiak! Megbecsülnétek vagy inkább macera lenne már ha a huszonéves barátnőtök szűz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 02:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
85%

Bocsika, hogy írok ide, se nem vagyok 20 fölött és se nem vagyok férfi :)


DE szeretném elmondani a véleményem!

Nagyon becsüld meg! Ritka az olyan lány/nő, akin nem ment végig a fél város! Valahogy sokkal értékesebb. Sokan elfelejtik ezt, mert egyszerűen annyira modern ez a világ, hogy...

Gondolj bele! Te vagy/leszel neki az első. Te tudod, hogy milyen is az ágyban. Nem törte még be senki.

Lehet hogy tapasztalatlanabb, de mindenki elkezdte valahol és valamikor. Ezt sokan elfelejtik.


Röviden tehát, becsüld meg! Szeresd nagyon! Te is elkezdted valahol. Mondjuk szerintem minden lányt/nőt becsülni kellene. Kivétel a kis fiatal ribancok. Akik egyik fiúról a másikra járnak



18L

2012. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 kis hal válasza:
81%
hol vannak még a mai világban 20+ szűz lányok!!!
2012. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
75%
Igaz hogy egy kincs a szüzesség amit csak egyszer lehet odaadni valakinek. De akinek csak 1 férfi/nő volt az életébe az X idő után tuti kiakarja próbálni mással is.
2012. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
54%
Az én ismerőseim között, aki 20-on éves lány és még nem volt senkije, az általában nem is véletlen. Ott nem a szüzesség a visszatartó erő. Vagy csúnyák, vagy egyszerűen senki nem volt nekik jó, mert valami iszonyúan elvont fogalmaik vannak a párkapcsolatról és a férfiről.
2012. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
83%
Húúúúúúúú de jó lenne :D
2012. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 anonim válasza:
87%

Nos én 20 voltam, amikor az első igazi szerelemmel találkoztam és elsők voltunk egymásnak. Ezért elmondhatom, nincs csodálatosabb, mint együtt felfedezni a szexualitás örömeit azzal, akit nagyon szeretsz.

Az ilyen nem egyszerűen orgazmus, hanem olyan, mintha elhagynád a testedet és eggyé válnál a mindenséggel.


Azóta persze sok nőm volt, de ezek a legjobb esetben is csak jó dugások voltak... (50/F)

2012. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
33%

nincs is annál szebb amikor egy lányka 20on éves korában szűz.

én mondjuk 24es pasi vagyok és szűz vagyok, mert várok igazira, de nincs!

2012. szept. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 anonim ***** válasza:
81%
leányzó hozzáállásától függ, hogy macera lenne-e. hogy megbecsülném-e az meg a szüzesség okától.
2012. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
87%
én megbecsülném :)
2012. szept. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 MadameViciouse ***** válasza:
85%

Gondolom ez attól is függ meddig akar szűz maradni.Ha a kapcsolatban is így szeretne maradni,akkor gondolom macera:D

Egyébként ha fiú lennék nem örülnék ha már "agyonhasznált"barátnőm van,aki tapasztaltabb mint én,viszont azt sem szeretném,hogy szűz legyen,mert mégiscsak ott van,hogy semmi tapasztalata és később rádöbbenhet arra is,hogy "Jé még nem is voltam mással,majd most!"

De nő vagyok...

2012. szept. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!