Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20+ férfiak! Megbecsülnétek...

20+ férfiak! Megbecsülnétek vagy inkább macera lenne már ha a huszonéves barátnőtök szűz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 02:08
 61/104 anonim válasza:
20%
Aaz érdekelne, hogyan becsültök meg ilyesmit??? Nem baszod meg, hogy szűz maradjon úgy? Vagy?????????
2012. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim válasza:
90%
Az ilyen nőkből kellene még több. Őket kellene igazán megbecsülni és szerintem egyáltalán nem lenne macera. És a sok 14-16 éves kis k..vákból kellene kevesebb akik több péniszt fogtak mint villásreggeliztek!
2012. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim válasza:
10%
De arra válaszolj, hogyan becsülöd meg?
2012. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 Hanariko ***** válasza:
100%
a megbecsüléés értelemszerűen itt nem arra utal hogy megőrződ neki a szüzességét és becsben tartod, hanem magát a személyt becsülöd és tiszteled hogy nem volt egy tinik*rva és nem a macerát meg a kínt látod benne.
2012. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem azokat akik macerának fogják fel. Inkább gazdagítaná a szeretett lányt tapasztalatokkal, aki még hálás is lesz érte. :)
2012. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:
80%
ezt a kérdést rengetegszer láttam már itt, kiemelve is, nem tudom miért kellett újra kiemelni. egyébként nem lenne macera, inkább megbecsülném, nagyon bejönne a dolog.
2012. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:
85%
Látom, egyesek még arra is lusta és beszari f*szok, hogy egy lány szüzességét elvegyék annak rendje és módja szerint. Ennyit a "tökös" srácokról...
2013. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
12%

Nem értem, miért lenne kis hülye k.rva az a lány aki pl 16 évesen vesztette el a szüzességét mint

például én. biztos vagyok az unk.rvaságomban. összesen 2 sráccal voltam idáig, akikkel több ideig jártam, és szerettem őket. kicsit elegem van a sok nyomi f.szból akik azt írogatjhák, hogy hőőő legalább nem k.rva mint azok a lányok akik tizenévesen vesztették el, és végigment rajtuk az egész város...


18/L

2013. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:
100%
Megbecsülném! Lehetne egy nem szűz lány is meglepően ügyes, de ha nem, akkor sem bánnám, az meg már nem ide tartózik hogy senkivel sem azért fogok össze jönni hogy szűz vagy nem szűz. Amúgy meg akik öntelt ribik, azok szerintem már az első alkalomkor is elég jól ügyeskedhettek :) Tehát ez inkább a szexuális perverzségtől függ szerintem elsősorban hogy ki milyen ügyes és vad, nem attól hogy szűz, vagy sem.
2013. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 anonim válasza:
100%

Én megbecsülném.....

ez nagy dolog.. mármint ha egy nő azt akarja hogy valaki első legyen az életében..

2013. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!