Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20+ férfiak! Megbecsülnétek...

20+ férfiak! Megbecsülnétek vagy inkább macera lenne már ha a huszonéves barátnőtök szűz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 02:08
 81/104 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hogy macera vagy nem csak legyen értelmes egy nő!
2013. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
90%

Én 20 évesen vesztettem el, a barátom 25 volt akkor... Amikor elmondtam neki, meglepődött, de azt mondta, hogy "Ne sértődj meg, de nekem teljesen mindegy, hogy szűz vagy-e vagy sem." Ezzel arra célzott, hogy nem érzi macerának, de az egekig sem fog magasztalni miatta.:) Ő azt mondta, hogy ha előtte 15 pasival lettem volna, azzal sem foglalkozna, mert az már a múlt, és én nagyon örültem neki, hogy így áll hozzá.:) Mellesleg sokszor rákérdezett később, hogy "Biztosan szűz voltál?", mert nagyon jól összepasszolunk szexuális téren is. Igazság szerint én egyetértek egy előző válaszolóval, nem attól lesz valaki jó az ágyban, hogy sok pasival volt, hanem attól, hogy "odateszi" magát.


De szerintem, ha az adott férfi szeret, akkor (még ha nincs is elragadtatva a dologtól) nem lehet ebből gáz.:)

2013. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim válasza:
ÉN ha férfi lennék egyértelmű megbecsülném! Kevés ilyen nő van manapság! Én is azok táborába tartozom pedig már rég elmúltam 18 és azt látom a legtöbb férfi megbecsülné amit örömmel látok! Nem attól lesz "tökös" egy pasi ha minél több lányt "letudhat" hanem attól ha van egy lány akit szeret, tisztel, megbecsül és kitart mellette akkor is ha szűz és tud rá várni persze nem évekre gondolok! Én is örülnék egy ilyen pasinak! Nekem ha férfi lennék és ilyen barátnőm lenne akkor biztosan annyit várnék rá amennyit szeretne de kényeztetést attól még nyújthatunk egymásnak! Az örömszerzésnek több forrása is van fiúk! ;)
2013. aug. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim ***** válasza:
Megbecsülném, ha azért kellő nyitottsággal áll a sex iránt .
2013. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
Nyilván megbecsülném,örülnék neki ha az lenne a barátnőm majd egyszer ha lesz... :)
2013. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:
7%

Nem lenne a barátnőm egy nő sem, amíg nem feküdtünk le néhányszor (nem veszünk zsákbamacskát :D), innentől kezdve nincs értelme számomra a kérdésnek.


Egyébként nem zavarna, ha egyébként fogékony minden új dologra és nincsenek nagyon mély, szinte feloldhatatlan szexuális elfojtásai, gátlásai.

2013. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim válasza:
0%

nekem az volt be akartam rakni feljebb csúszott,megint megpróbálom megint feljebb csúszott 3x is,4x is és akkor fogtam levettem a gumi felöltöztem mondtam neki majd hívjon és elmentem...nem voltam mérges csak úgy éreztem nincs felkészülve se lelkileg se testileg,úgyhogy gondoltam hagyok neki időt és akkor megint ugyan ezt csinálta...mondom neki,hogy mi a bajod? erre megmondta

hogy szűz....

2013. nov. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:

Kölyök koromban még macera volt. Tudom, mert volt benne részem. Ma már mosolygok, és nosztalgiával emlékszem vissza az első "szárny próbálgatásra".


A kiskutyák is addig próbálkoznak amíg sikerül. Fárasztó, mint kisgyermeknek az első lépések.

De ne aggódjatok srácok, a lányoknak az is tetszik, amikor a rutintalan kezdő amatőrök makkjuk hegyével masszírozzák a csiklójukat. Sírni csak amiatt fognak, ha feladjátok.


Halkan megjegyzem, hogy használhatjátok a kezeteket -masszírozáshoz és célzáshoz is-, hogy ne érezzétek magatokat kutyául fáradtnak.

Halkan, azért mert a szűz lányoknál a fokozatosság, a kíméletesség kifejezetten hasznos.

Szerencsésebb kéz használata nélkül célozni, csak próbálkozni mint a kiskutyák, lassan fokozatosan tapogatni a gyönyör kapujába vezető utat. A lányok egy életre meghálálják a kitartó gondoskodást.


Hajrá!

2013. nov. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
88%

87 válasz nem volt elég?


Ez egyénfüggő. Valaki örül neki, valakinek macera. Ha normálisabban fogsz ki, nem azt nézi, szűz vagy-e vagy nem, hanem hogy jól kijöttök-e, összeilletek-e tényleg, stb. Ezek azért elég fontosak lennének egy kapcsolatban, és ezek miatt meg is bukhat egy kapcsolat. Szóval a normálisabbak tudják, hogy inkább ezekre kell figyelni.

2013. nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 Szálab válasza:
53%
Macera, nem kicsit! Ettől még biztos becsülném érte, de nincs mese szopás lenne a szex! :D
2013. nov. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!