Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20+ férfiak! Megbecsülnétek...

20+ férfiak! Megbecsülnétek vagy inkább macera lenne már ha a huszonéves barátnőtök szűz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 02:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 szelesoldier ***** válasza:
89%
Én máig becsülöm és nagyra tartom hogy a barátnőm nekem adta ezt a kincsét. Azóta bánom hogy anno pár éve annyira mohón igyekeztem elveszteni a sajátomat de megváltoztam.
2012. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 anonim ***** válasza:
31%

Nagy szám én is az vagyok, de ha rájönnék hogy nem is vágyik rá, tudod kinek kéne? :)

F19

2012. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim ***** válasza:
34%

Huszonegynéhány évesen már -sajnos- sanszos a kapcsolatteremtési probléma férfiaknál nőknél egyaránt. Ha csak simán így alakult, akkor már eleve, ha meg vallási/lelkiismereti okból jár így el az illető, akkor pedig emiatt alakul ki, mert szinte kizárt, hogy ennyi idő alatt valaki nem találhatna magának társat, ha akarna, de valószínűleg nem is vonzza a dolog, vagy blokkolva van e téren (fél közeledni). Ilyen idős korra a már kialakult személyiség is gát lehet, meg túl sok irreális elképzelése/képe alakulhat ki az illetőnek a szexről (amit hall, amit összeolvas), és ez az első aktus alatt elég nagy gond lehet.

Lehet ácsingózni, meg fétiselni az ilyet, de tévedés lenne azt hinni, hogy azért mert szűz a NŐ, akkor egy "tiszta lap", amit majd a férfi a saját szexuális képére formálhat, és ezzel ő lesz a "mestere", akit egy életen át imádhat, amiért bevezette őt a "nagy titokba". Sokkal nagyobb a kudarc esélye, mint a sikeré. Ennek áthidalására kritériumként meghatározott szeretet/szerelem sem mindig elegendő (ti, a szerelem nem győz le mindent). Ámbár sosem késő elkezdenie, csak nyitottság kell hozzá, de sajna pont ez hiányzik leggyakrabban a már ilyen korú szűz emberekből.

2012. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 A kérdező kommentje:

ma 12:02

Köszönöm a pszihológiai fejtegetést, de nem ezt kérdeztem. Az pedig, hogy 20+ szűz emberek MIND defektesek, eddig is bizonyított tény volt itt gyakorin ;)

2012. aug. 5. 13:19
 15/104 anonim válasza:
92%

Szerintem ez abszolút nem a nyitottság hiánya, hanem csak egyszerűen nem talált erre megfelelő partnert.

Örülök, hogy sokak inkább becsülik ezta dolgot, én is ezt tenném.

2012. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 anonim ***** válasza:
91%
Naná, hogy megbecsülném. 19/F
2012. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim ***** válasza:
43%
attól függ :P
2012. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
78%
Szia, az én barátom kifejezetten örül, hogy már nem voltam szűz. Nem szereti a szűz lányokat. Én szerettem volna nekiadni a szüzességem, de azt mondta, nem bánja, így jobb volt. (egy pasival voltam rajta kívül egyszer)
2012. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 anonim ***** válasza:
80%
20 éves szűz srác vagyok és egyáltalán nem tartom magam defektesnek... egyre jobban kezdem érezni, hogy az élet más területein fogok érvényesülni, nem feltétlenül egy párkapcsolatban...
2012. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
90%

Megbecsülném. Most már igen.

18 évesen még macera volt, mert akkor még én is tapasztalatlan voltam.

2012. aug. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!