Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri prostival elveszíteni?

Megéri prostival elveszíteni?

Figyelt kérdés
24 éves szűz vagyok, mostanra jutottam el oda, h kipróbálom, milyen egy örömlánnyal. Érdemes elmenni egy hivatásoshoz egy felavatásra, vagy meg fogom bánni?

2013. okt. 2. 00:20
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Talán igen, talán nem, a múltra emlékezni kell, és tanulni belőle, de nem éri meg rajta rágódni semmiképpen sem. Így alakult, hibát hibára halmoztam, és azt, h csőd volt mindig is a magánéletem, javarészt magamnak köszönhetem. Most persze mutogathatnék másra, hiszen voltak olyan kövér, ronda vagy bunkó ismerőseim, akik velem ellentétben kaptak pinát, de semmi értelme nem lenne, hiszen az ő szerencséjük, meg az én szerencsétlenségem egymástól független volt.

Egyébként legutóbb pl.: nyáron, Németországban próbáltam meg csajozni, több lányt is a sátramba invitáltam pár pohár után, de mindegyik másik faszival ment el. Most, pár hete, Belgiumban voltam bulizni, ott volt egy olasz csaj, aki szintén nagy faszcibáló, le sem szart, pedig próbálkoztam nála (majdnem végig olaszokkal buliztam).

Ez van, mindig közbejön valami, és a jelenlegi életvitelem mellett lövésem sincs, h hogyan is csajozhatnék be, vagy hogyan ismerhetnék meg akárkit is (azért még mindig a magyar lányokat preferálnám), de a munkámat meg nem akarom feladni, mert nem akarok Magyarországon éhendögleni.

2013. okt. 7. 22:51
 32/34 A kérdező kommentje:
Ja, és Deadpool 4 President! Kedvenc képregényhősöm!
2013. okt. 7. 22:53
 33/34 Noydra ***** válasza:

Hát Left nem mondanám ennyire egyértelműnek :D

Mivel sok teltebb embernek is van párja és fordítva, szóval érted.

Csak szerintem mivel ő társasági ember volt ugye elvileg elmondása szerint, ezért rajta segített volna. Másnak az ellenkezője a baja... általában.

2013. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Megkésve kicsit, de leírom, hátha számít vmit:

én is ilyen csajjal vesztettem el, de ég és föld a különbség a kettő között, h prosti vagy bnő, akit szeretsz, majd meglátod, ha idáig nem láttad.

én nem is a szexet szerettem (attól félek, h múlt idő a helyes most már :() vele a legjobban, hanem simán azt, h jól esett odabújni egy olyan csajhoz, akit szeretek.

2014. nov. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!