Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri prostival elveszíteni?

Megéri prostival elveszíteni?

Figyelt kérdés
24 éves szűz vagyok, mostanra jutottam el oda, h kipróbálom, milyen egy örömlánnyal. Érdemes elmenni egy hivatásoshoz egy felavatásra, vagy meg fogom bánni?

2013. okt. 2. 00:20
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Noydra, téged nem fizesselek be 1 kanyarra?
2013. okt. 7. 21:57
 22/34 Noydra ***** válasza:

Kihagynám :)

De ha neked ennyi pénzed van erre... Sok sikert :D

2013. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nem drágább, mintha egy lányt elvinnék egy este moziba, kajálni meg diszkóba, vagy mondjuk mintha befizetném egy egy hetes nyaralásra. Sőt, ez esetben még a sex sem garantált, az örömlánynál meg a felesleges jópofizást, a fárasztó dumálást is megspórolom, és azt kapom meg, amit akarok.

Ki a nagyobb vesztes? Az aki befizeti magát egy ribihez, vagy aki elver egy este egy hasonlóan nagy összeget arra, h megpróbáljon felszedni valakit, aminek persze az lesz a vége, h hajnalban, amikor hazaér, hokizhat egyedül a budin?

2013. okt. 7. 22:04
 24/34 anonim ***** válasza:
A prostinak mindenképpen.
2013. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Mindenképpen mi?
2013. okt. 7. 22:05
 26/34 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mostmár tudom, hogyan kell smárolni és punkit nyalni, szóval tapasztaltabb lettem kicsit.
2013. okt. 7. 22:06
 27/34 Noydra ***** válasza:
Nem olyan csajt kéne keresni aki csak lehúz. De aki ennyire tudatlan, járjon prostihoz :)
2013. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Nyugodtan gúnyolódj!

Telefáradtam abba, hogy soha semmi nem jön össze. A gimiben az volt a baj, h kövér voltam, és zárkózott. Az egyetemen már közösségi ember voltam, de a testalkatom miatt akkor sem jött össze semmi. Minden nyáron bepróbálkoztam pár olyan csajnál, akik fűvel-fával elmentek, de mindegyik elhajtott. Még a dagi csajoknak sem kellettem. Aztán 2011 nyarán elkezdtem sportolni és diétázni, 7 hónap alatt lement 40 kiló, de utánna meg bő egy évig vagy dolgoztam, vagy a következő munkahelyemet hajtottam, ha meg nagy ritkán volt szabadnapom, akkor olyan fáradt voltam, hogy inkább ki sem mentem sehova sem.

Aztán irány külföld, itt is meló állandóan (most 3 munkahelyem van egyszerre), plussz a szállásom kint van a halál faszán, a semmi közepén, és hétvégente van a legnagyobb hajtás (pont, amikor át lehetne menni a környező városokba ismerkedni). Meg az itt élő nők szemében én csak egy akcentusos kelet-európai vagyok.

Elegem van ebből a megfelelési szopatásból. Vagy dagi voltam, vagy túl kedves, vagy túl bunkó, vagy a hosszú hajam nem tetszett a lánynak, vagy nem talált jóképűnek, másnak az öltözködésem nem tetszett, vagy csak szimplán jött a "nem alakultak ki az érzelmek" dumával. Belefáradtam, hogy körülöttem mindenki talált előbb vagy utóbb csajt, és egyedül én basztam rá mindig. Minden ambícióm elveszett a párkeresést és találást illetően.

2013. okt. 7. 22:24
 29/34 Noydra ***** válasza:

Nem gúnyolódtam, csak te állítassz hülyeségeket.

Egyébként ha előbb kezdessz lefogyni más lett volna a helyzet (szerintem)

2013. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 LeftBehind ***** válasza:

Bocs Noydra,de

[link]

2013. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!