Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri prostival elveszíteni?

Megéri prostival elveszíteni?

Figyelt kérdés
24 éves szűz vagyok, mostanra jutottam el oda, h kipróbálom, milyen egy örömlánnyal. Érdemes elmenni egy hivatásoshoz egy felavatásra, vagy meg fogom bánni?

2013. okt. 2. 00:20
1 2 3 4
 11/34 LeftBehind ***** válasza:
Én azt mondom menj. Ennél már csak rosszabb lesz.
2013. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:

Én 30 évesen tettem így nemrégiben. Nem bántam meg, mert egy tapasztalatnak jó volt, de ennyi. Az érzelmek teljes hiánya és persze a védekezés miatt tulajdonképpen olyan volt, mintha egy guminővel lettem volna. Pedig egy nagyon igényes, kedves és szép csajnál voltam, mégsem adott semmit az egész.

(Illetve valamit adott: az eset után a biztonság kedvéért elmentem kivizsgáltatni magamat, és elég komoly fertőzést találtak, bár teljesen tünetmentes vagyok. Szóval most járkálhatok a bőrgyógyászhoz egy ideig.)

2013. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Előző: milyen fertőzésed lett?
2013. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
Utolsó: gonorrhea. Kaptam rá egy injekciót, az orvos szerint nagy szerencse, hogy tünetmentesen is elmentem, mert hosszú távon komolyabb gondokat okozhatott volna.
2013. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
És azt hogy kaptad el, óvszer nélkül benne voltál?
2013. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
Óvszer nélküli franciával, valószínűleg.
2013. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Azóta el is mentem, nem volt rossz, de nem is volt nagy szám. Azért jól esett végre dugni egyet.
2013. okt. 7. 21:48
 18/34 LeftBehind ***** válasza:
100%
Hát akkor ezúton elbocsátalak a "GYK-s szüzek" anonim csoportjából.
2013. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Noydra ***** válasza:
Ugyanannyi tapasztalata van, szóval ugyanúgy szűz :D
2013. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Kösz, bár sok minden nem változott azóta.

Egyedül a poresz nem izgat fel. Mondjuk nem is baj, holnap megint megyek qrvázni!

2013. okt. 7. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!