Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én vagyok a hülye, vagy...

Én vagyok a hülye, vagy helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés

Van jelenleg egy 18 éves baratnőm amelyik szűz és amelyikkel távkapcsolatban vagyunk, kb olyan 2 hetente 1x találkozom vele. Beszéltünk a szexről és ő szerinte kb 2 3 évet fogok várni erre a dologra mivel az apja mindig otthon van. Gondoltam arra, hogy majd viszem hozzám de a szűlei nagyon féltik és ez szóba se jöhet. Elkezdtem már a szexuális életet és őszintén már most nehezemre esik, hogy nem kapom meg. Nagyon szeretem, de nem tudom, ha tudnék annyit várni. Érdemes annyit várjak? (hja és még ő sem biztos magában, talán megun vagy másba szeret aztán az összes pénz amit ráköltöttem pld az utazás hasztalanba menne? tudom kissé hülyén hangzik de eléggé komplikált)


21F


2013. okt. 15. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18 évesen mitől féltik a szülei...
2013. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a lányt, ha már felmerül,h "pénz, amit ráköltöttem"... -.-
2013. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nézd, én nem sajnálom rá a pénzt ő saját maga mondta, hogy nem szeretné azt, hogy kidobott pénz legyen, nagyon megértő és mondta is, hogy sokat kell várjak de megtudná érteni ha elhagynám emiatt, mert tudja, hogy vannak szükségleteim.
2013. okt. 15. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

18 évesen már azért rendesen nedvesedik az ember, ha olyan pasival van.

Ha nem akar veled szexelni akkor (és egészséges neveltetésű) valószínűleg nem vonzódik hozzád szexuálisan annyira, hogy szexeljen veled.

Amúgy ennyit ne várj rá. Egy csaj sem egy életbiztosítás manapság. Később bánhatod, hogy ennyi idősen mennyi p*ncit kihagytál egy olyanért akivel úgyse maradtok együtt.

Ja és gáz hogy 18 évesen apuci dirigál, és anyuci szoknyája mögé bújik. Milyen képmutató dolog, hogy apuci meg anyuci 18 évesen már gyereket nevelt míg a "18 éves kislány" nem mehet a pasijához aludni.

2013. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elég jó neveltetést kapott szerintem és eléggé okos is. Azt pld észre vettem, hogy nagyon is kiván, most mikor voltam nála utóljára csak a csokjaimtól annyira felizgult, hogy azt hittem, hogy rámmászik és megerőszakol. Szerintem fél attól ha lefekszik velem, elhagyom...
2013. okt. 15. 21:20
 6/15 A kérdező kommentje:
....és elhagyom....
2013. okt. 15. 21:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen problémám ugyanis nincs kapcsolatom :)
2013. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mi volna, ha esetleg a kérdésemre válaszolnál....
2013. okt. 15. 21:31
 9/15 anonim válasza:
türelem! ha ennyire felizgul tőled nem kell sokat várj.. személy szerint kicsit korábban történt nálam az első és én is tartottam magam egy ideig (kb 2 hónap) de egy idő után már nem bírja az ember és 'megadja magát'.. :) addig nem fogja csak amíg nem biztos abban, hogy vele maradsz, de ez hamar bizonyosul ha kimutatod neki.. :)
2013. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi lett volna ha esetleg nem írsz ki ilyen hülye kérdést?
2013. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!