Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én vagyok a hülye, vagy...

Én vagyok a hülye, vagy helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés

Van jelenleg egy 18 éves baratnőm amelyik szűz és amelyikkel távkapcsolatban vagyunk, kb olyan 2 hetente 1x találkozom vele. Beszéltünk a szexről és ő szerinte kb 2 3 évet fogok várni erre a dologra mivel az apja mindig otthon van. Gondoltam arra, hogy majd viszem hozzám de a szűlei nagyon féltik és ez szóba se jöhet. Elkezdtem már a szexuális életet és őszintén már most nehezemre esik, hogy nem kapom meg. Nagyon szeretem, de nem tudom, ha tudnék annyit várni. Érdemes annyit várjak? (hja és még ő sem biztos magában, talán megun vagy másba szeret aztán az összes pénz amit ráköltöttem pld az utazás hasztalanba menne? tudom kissé hülyén hangzik de eléggé komplikált)


21F


2013. okt. 15. 21:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Talán igazz, hogy hülye kérdés, de bizonytalan vagyok.
2013. okt. 15. 22:07
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha ő is kíván akkor feküdjetek le :) de nem hagyod el utána ugye?
2013. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta, hogy nem akar velem lefeküdni, hanem ő nem biztos magában, hogy fog engemet tudni szeretni távkapcsolatban addig mig megtörténik. Akár hányszor megyek hozzájuk mindig otthon vannak a szülei és ott alvásról nem igazán beszélhetünk
2013. okt. 16. 13:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ez miatt el akarod hagyni,akkor nem is szereted.Azt én sem értem hogy miért nem áll a sarkàra 18 èvesen.Beszélj vele errõl!De most komolyan azért akarod elhagyni a barátnõdet,akit elvileg szeretsz,mert MÉG nem akar veled lefeküdni??Ez most komoly?Ha szeretnéd,akkor beszélnél vele és megvàrnád.
2013. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igazából várnék rá és emiatt nem hagynám még el, de úgy nézz, ki, hogy szakitunk, a távolság miatt inkább, de azért köszönöm az eddigi válaszokat
2013. okt. 19. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!