Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki ilyen korban?

Szerintetek ciki ilyen korban?

Figyelt kérdés

Tudom tízmilliószor feltették már a kérdést csak nem ilyen korban. Szerintetek ciki az ha 26 évesen még nő létemre szűz vagyok. Ha a barátnőd lennék és eljutnánk az első alkalomig megkérdeznétek de én őszintén meg mondanám akkor mit gondolnátok rólam hogy még szűz vagyok.

Férfiak véleménye érdekel és kérem normális őszinte válaszokat.



2014. szept. 13. 23:23
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Its perfect!!! Good brutal god gooooood!!!! Fuck yeah! Good!
2014. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

11 privát üzenetet kaptam amire itt fogok röviden válaszolni. Nem még nem volt komoly kapcsim ez amiatt van mert sosem közeledtem senki felé, nem voltam szerelmes még igazán.Lényegében a mély zárkózottság az életben átélt anyagi és szociális problémák miatt zárkóztam be. Sosem voltak barátaim mivel a legtöbb csak azért barátkozott volna velem vagy vitt volna el szórakozni ismerkedni hogy például maguk ne legyenek egyedül és meg gyertya tartó lettem volna. Egyszóval csak kihasználtak. És annyit elárulok, hogy Debrecenben lakom, de többet nem.


Képet nem mutatok mert ez nem társkereső és semmiképp nem akarom magam kiadni mert a kép alapján már sok ember rám tudna keresni a google segítségével :)


Rajtam kívül senki nem tudja hogy még szűz vagyok, mert valljuk be picit szégyellem. Röviden ennyi.

2014. szept. 14. 20:19
 23/25 anonim válasza:
sztem kicsit fura ebben a korban, de mindenképp előny ;) igazi kincs vagy ebben a világban, nem úgy mint a 12-3 éves lányok akik több lőcsöt fogtak mint kilincset :p :) követendő példa ;)
2014. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
kutyát nem érdekel. Biztos nem kérdezném meg, minek?
2014. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy nem közelednek feléd a pasik.

Itt a lehetőség és te zsigerből elutasítod. Miééért? Ez a "ciki" nem a szüzesség...

Lehet(biztos), hogy az itt lévő 20 srácból 19 csak "azt" akarja de nem 1-2 komoly kapcsolat alakult már ki a gyik által és lett belőle házasság.

TELJESEN mindegy, hogy társkereső vagy fészbuk vagy gyik a lehetőségen van a hangsúly!!!


Ha meg nem szeretnél interneten ismerkedni akkor gyere loviba és meghívlak egy hambira:)

2014. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!