Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki ilyen korban?

Szerintetek ciki ilyen korban?

Figyelt kérdés

Tudom tízmilliószor feltették már a kérdést csak nem ilyen korban. Szerintetek ciki az ha 26 évesen még nő létemre szűz vagyok. Ha a barátnőd lennék és eljutnánk az első alkalomig megkérdeznétek de én őszintén meg mondanám akkor mit gondolnátok rólam hogy még szűz vagyok.

Férfiak véleménye érdekel és kérem normális őszinte válaszokat.



2014. szept. 13. 23:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egy kicsit meglepő lenne, de nem számítana . Egyáltalán nem lenne gond :)
2014. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok férfiként, és idősebb is vagyok nálad. Nekem ez abszolút nem lenne probléma, de nem azért, mert én is az vagyok. Kérdés, hogy ki mondaná el először, én neked, vagy pedig fordítva.
2014. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyáltalán.
2014. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szintén hasonló probléma.

Merre laksz kedves kérdező?:-)

2014. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

Valamiért az az érzésem, hogy nők esetén ez elfogadottabb, sőt, kifejezetten pozitívabb, mint a férfiak esetén, mintha tök ellentétes lenne.


Személy szerint én nagyon-nagyon örülnék, ha a szerelmemről kiderülne, hogy még nem volt mással.

2014. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is fura ebben a korban nőnél férfinél egyaránt nem azt mondom hogy mindenkinek 14 évesen kell elveszíteni a szüzességét mint manapság de szerintem aki 20éves kora után szűz azzal valami probléma van akárhogy is nézem :) Ennyi erővel ha az igazira vár akkor ha 10év múlva találja meg akkor addig szűz marad? Egy csomó gyönyörű dologról marad le szerintem amit már nem tud vissza hozni mert a szex jó dolog és szép dolog főleg ha szerelem is tartozik hozzá...és huszon éves korban általában már a többség él szexuális életet és én ezt tartom normálisnak...a kérdésre válaszolva a partnered tuti meglepődik mivel nem 16 éves vagy :)
2014. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
27%
Örülnék, hogy találtam egy "tiszta" lányt akin nem ment át 6 focicsapat előttem
2014. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem ciki, egyáltalán nem az. Talán egy kicsit meglepő, ennyi. Nekem mondjuk kellemes meglepetés lenne,.
2014. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Valóban ritka talán, de ha még valóban szép is vagy, akkor tiszteletre méltó sztem. Én biztos egy óriási ajándékként élném meg, ha a partnerem nekem adná a szüzességét, ilyen korban. Annak az eseménynek már tartanék vmi szertartást, v vmi különleges estét, az biztos :) 21/F
2014. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Én meg 23 éves fiú vagyok, és még nem volt barátnőm, pedig nem vagyok meleg, csak talán nem is volt nagyon bátorságom udvarolni, meg nem járok szórakozóhelyekre, mert nem érdekel az ilyen kikapcsolódás, meg nem vagyok menőcsávó, meg nincs nagy dumám, meg nem vagyok rámenős. Ennyi. Egyszerűen ennyi.

Köszi, hogy leírhattam :)

2014. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!