Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Helyessen cselekszem?

Helyessen cselekszem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy nálam 12évvel idosebb ferfiba de neki van már gyereke es felesege de viszont engem is szeret én persze nem akarok vele lenni ameg Nem dont úgy hogy elválik Nem akarom tönkre tenni a feleseget így szeretnem ha beszelne a feleségével hogy engem szeret. De még nem volt pár csoknal tobb koztunk és nem is lesz adig ameg nem valik el helyes ez igy vagy hagyam az egészet? Hozzá teszem o is szeret engem. 20/L

2015. febr. 2. 01:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
elválik :'D eddig olvastam kb.
2015. febr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ha az írásod olyan helyes lenne, mint a cselekedeteid....
2015. febr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Tönkreteszel egy családot.

Gratulálok:)

2015. febr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Elvarázsolt a varázspálcával? :D De édes vagy... tini liba... :D
2015. febr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok ertelmes választ adni miért kommenteltek??! Ha nem értelmes válaszokat adok nem kell kommentelni
2015. febr. 2. 01:06
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti biztos nem voltatok szerelmesek a szerelem jon nem valaszthatod meg . Egymasba szerettunk nem akarom hogy a feleségét testileg csalja ezért kértem meg
2015. febr. 2. 01:08
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem a varazspalcajaval hanem az egyszerusegevel a belső lenyevel
2015. febr. 2. 01:09
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért mégiscsak egy GYEREKES, HÁZAS férfiba szerettél bele. Inkább mondj le róla, 2 életet is tönkretehetsz az önzőségeddel. (A feleségéét, és a gyere(ke)két)
2015. febr. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem jön, de az önuralomnak erősebbnek kellene lennie.

Te azzal nyugtatod magad, hogy a képbe kerülésed nélkül is elváltak volna. Önámításnak jó. A saját bűntudatod csökkentését célozza az is, hogy csak válás után akarsz vele lenni. Akár le is borulhatnánk előtted. De nem.

2015. febr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ismerjétek meg egymást jobban mielött ily cselekedetre hajta fejét.

Am helyesen cselekszel.

2015. febr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!