Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Helyessen cselekszem?

Helyessen cselekszem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy nálam 12évvel idosebb ferfiba de neki van már gyereke es felesege de viszont engem is szeret én persze nem akarok vele lenni ameg Nem dont úgy hogy elválik Nem akarom tönkre tenni a feleseget így szeretnem ha beszelne a feleségével hogy engem szeret. De még nem volt pár csoknal tobb koztunk és nem is lesz adig ameg nem valik el helyes ez igy vagy hagyam az egészet? Hozzá teszem o is szeret engem. 20/L

2015. febr. 2. 01:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Én szívesen elfelejtem de ha egyszer nem szereti a feleségét hanem engem szeret nem vagyok milliomos hogy elkoltozek. Szóval elég sokszor talalkozunk majd. A gyereke életét nem teszi tönkre az anya már tönkre tette 😀😀
2015. febr. 2. 01:12
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem magam nyugaton tidja Hh a felesége fuvel fával izel szóval ez nem gond előtte is el akartak valni és a második gyerek az pedig nem az övé szóval lehet Hh jobb a válás
2015. febr. 2. 01:14
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsi vagyok én arra,hogy valóban képes lenne-e elválni miattad...
2015. febr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Várható volt, hogy anya bemocskolása által akarsz önigazolást nyerni. Közismert módszer. És te a pasi megmentőjének tartod magad, aki kiemeli a boldogtalanságból. Ez a sztori egyre undorítóbb.
2015. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem mocskolom be mert bátyám csinalta fel csinaltak már DNS tesztet is a pasi azért Nem akart elválni mert ott a lanya de a szulok is mondtak neki hogy ez így nem jo hogy ő a papucs és mindent a felesegere hagy mindent
2015. febr. 2. 01:20
 16/28 anonim ***** válasza:
Na jó, ez már sok nekem.
2015. febr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ez a valóság. Ezért Nem jó a házasság
2015. febr. 2. 01:22
 18/28 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatba jobb élni legalább nem kell bíróságra jarkalni
2015. febr. 2. 01:23
 19/28 anonim ***** válasza:
Lépj le angolosan kiscsaj, amíg meg nem csupál a neje :D:D:D
2015. febr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Meg vertem már 3hétig kórházba volt 😊😊😊
2015. febr. 2. 01:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!