Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Helyessen cselekszem?

Helyessen cselekszem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy nálam 12évvel idosebb ferfiba de neki van már gyereke es felesege de viszont engem is szeret én persze nem akarok vele lenni ameg Nem dont úgy hogy elválik Nem akarom tönkre tenni a feleseget így szeretnem ha beszelne a feleségével hogy engem szeret. De még nem volt pár csoknal tobb koztunk és nem is lesz adig ameg nem valik el helyes ez igy vagy hagyam az egészet? Hozzá teszem o is szeret engem. 20/L

2015. febr. 2. 01:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg megverted a nejét? Én meg téged pofoználak hülyére, nem érdekel, h nő vagy :D
2015. febr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Blondie.W válasza:
100%

Nekem nem egy nő, hanem egy férfi tette tönkre a gyerekkoromat, mert anyum lépett le. Szóval anya nélkül nőttem fel, bár nem bánom így utólag, de akkor se volt túl jó. De ez részletkérdéses

Tehát ha van hozzá lelked te hülye r*ban, akkor hajrá.

2015. febr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Helyesen akkor cselekedn ha megszakítanál minden kapcsolatot vele. Nyilván egy húszéves lány vonzóbb egy harmincas szült családanyánál. De a gyereket a férjének szülte, meklwtte a helye. Amúgy pont hogy így teszel tönkre wgy családot.
2015. febr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tenné senki se tönkre senki életét mivel a nő nem volt hűséges elvalnak és utánna egy fél év múlva lehet baratnoje mondjuk én nem nagyon akarnam rá eroszakolni a válást de ő is azt mondaná Hh jobb lenne így. Nem vagyok ribizli 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😆😆😆😆
2015. febr. 2. 01:44
 25/28 A kérdező kommentje:
Ha megszakitanak vele minden kapcsolatot mi lenne rá a biztosíték Hh pár hónap múlva nem válnak el és pár hónap alatt nem lesz neki más. Napi szinten nem beszélünk ha össze futunk valahol max két szó. Nem tud senki a mi kapcsolatunkrol szóval kivarom azt Hh elvalnak adig nem futok össze vele ha elvált és akar akkor meg keres
2015. febr. 2. 01:47
 26/28 anonim válasza:
100%
egyáltalán nem cselekszel helyesen, ne tegyél már tönkre egy családot, könyörgöm, 20 éves vagy ,, 6 milliárd ember, mi a francnak kell pont egy 12 évvel idősebb férfi, komolyan hova fajul ez a világ , lehidalok tőletek, annyi fiút találhatnál , komolyan nem lesz lelki ismeretfurdalásod hogy egy családot tönkre tettél?!! Hagyjad már szeret, persze hogy szereti hogy egy fiatal lány ki kezd vele, gondolkodj már , a férfiak 85%-a nem utasítana egy ilyent vissza! -.-
2015. febr. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
ja és ha elválnak akkor ne általad, de igen tedd csak tönkre, igazad van, mert más fiú nem is létezik. hajráá (előző voltam)
2015. febr. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
de nem is értem miért kérdezed a véleményünket, hisz te nagyon ki tartasz az mellet hogy te helyesen cselekszel, úgy is az lesz amit te akarsz, magyarul az hogy össze állsz vele, nem?:) itt nincs is miről beszélni, te tudod hogy helyes akkor ne kérdezd a véleményünket, mert ahogy látom ez a döntésedet nem fogja befolyásolni/megváltoztatni. ennyit erről
2015. febr. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!