Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rá lehet hangolódni a fiúkra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá lehet hangolódni a fiúkra?

Figyelt kérdés

Hetero pasi vagyok. A dolog jól megy a csajokkal. Pasira nem vágyom.

Ugyanakkor szeretem, ha behatolnak a fenekembe. Ujjal, fallikus tárgyakkal, műbránerrel, vibrivel, csajok ujjával, stb. Volt csaj, aki vállalta, hogy felcsatolhatóval...

Ez mind jó, szép és működik. De azt érzem, hogy az igazi az igazi. Magyarul egyik tárgy sem okozhat akkora élvezetet, mint amekkorát egy igazi pénisz okozna.

Csakhogy az igazi péniszek mind pasikon vannak, akikre mint mondottam, nem vágyok.


Szerintetek át lehet hidalni ezt a kérdést?

A fiúk nem tudják átadni másnak a szerszámot, ez világos. Az igazi meg az marad. Rájuk lehet hangolódni valahogy? Ki lehet zárni a tudatból, hogy épp egy férfi...



2020. okt. 4. 15:10
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy?
2020. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
50%
Ha ilyen gondolataid vannak, akkor minimum biszex vagy, nem full hetero, az már egyszer biztos.
2020. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Ez esetben nem az adott pasira fogsz vágyni, hanem arra, ami a két lába közt van, hogy bedugja.
2020. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Hosszú idő után csak.
2020. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Én is leirhatnam magamról ugyanezt.

De engem nem zavarna ha pasi dugna meg, csak meg ne próbáljon megcsokolni, hahaha.

De szopni nyugodt szívvel szopnám meg dughatna agyra főre. Persze gumival.

2020. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
83%
#5 Szimpi vagy. Megkérdezhetem a korod?
2020. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
80%
Keress olyan transz nőt, aki benne van egy ilyen felállásban.
2020. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, sajna elmultam már negyven...
2020. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok...
2020. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
67%
Ti mind minimum biszexek vagytok. Ebben nincs semmi szégyen, de ciki hogy tagadjátok. Ha heterok lennétek undorodnátok a faroktól.
2020. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!