Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rá lehet hangolódni a fiúkra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá lehet hangolódni a fiúkra?

Figyelt kérdés

Hetero pasi vagyok. A dolog jól megy a csajokkal. Pasira nem vágyom.

Ugyanakkor szeretem, ha behatolnak a fenekembe. Ujjal, fallikus tárgyakkal, műbránerrel, vibrivel, csajok ujjával, stb. Volt csaj, aki vállalta, hogy felcsatolhatóval...

Ez mind jó, szép és működik. De azt érzem, hogy az igazi az igazi. Magyarul egyik tárgy sem okozhat akkora élvezetet, mint amekkorát egy igazi pénisz okozna.

Csakhogy az igazi péniszek mind pasikon vannak, akikre mint mondottam, nem vágyok.


Szerintetek át lehet hidalni ezt a kérdést?

A fiúk nem tudják átadni másnak a szerszámot, ez világos. Az igazi meg az marad. Rájuk lehet hangolódni valahogy? Ki lehet zárni a tudatból, hogy épp egy férfi...



2020. okt. 4. 15:10
1 2 3 4 5
 31/46 anonymousreview60 ***** válasza:

Kérdező:

1. Van olyasmi a csókolózáson kívül, amit teljesen elutasítasz, pl. leszopni a másikat, aktív szerep, pózok.

2. A rászokás valós kockázat lehet, mert egy ideje, amióta a dildózással hajszolom - de nem érem el - a prosztataorgazmust, sokkal többet maszturbálok strap-on fantáziára dildóval, és sokkal kevesebbet maszturbálok művaginával (hogy kellően kívánós legyek hátulról), és már-már attól tartok, hogy átszokok erre.

3. A leírásod óta egyszer-kétszer nekem is bevillant ilyen férfi-férfi aktus fantázia egy-egy pillanatra, hogy milyen lenne, ha nem nő, hanem csaj dugna meg keményen hátulról, de jelenleg nem vonz a gondolat. Ez szerintem csak a dominanciával kapcsolatos fantázia. Továbbra is csak a nők seggét stírölöm, és rá sem nézek férfiakra. 4. Bár, ha testcserét lehetne tenni egy éjszakára egy jó csajjal, érdekes lenne megtapasztalni a dolgot. Ettől függetlenül piszok irígy vagyok az egyik srácra, hogy mennyire csöcsöf-faros takaros az állandó (nem csak tánc?) partnere. Annyira szeretném azt a csajt ... mindenhogyan.

2020. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Ha már pont az megtörtént velem, hogy engem hátulról..., akkor nincs miért kategórikusan elutasítani bármit. A lényeg, hogy engem a nők vonzanak. A sráccal sem azért csináltam, mert vonzott, csak érdekelt valami. Jól csinálta a dolgát és működött az anatómia.

Egyenlőre ugyanezt próbálnám ki mégegyszer ugyanígy, aztán meglátjuk a többit.

2020. okt. 19. 21:11
 33/46 anonim ***** válasza:
69%
De miért tagadod? Rohadtul élvezted, hogy egy FÉRFI megdugott. Úgy, hogy tudtad, hogy egy férfi csinálja, sőt, célirányosan férfit kerestél. Ebből egy dolog következik: te nem vagy hetero. Akkor sem, ha farokkal a fenekedben kiabálod, hogy téged ám csak a nők érdekelnek.
2020. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy észrevetted-e, de csak az elején mondtam azt, hogy heteró vagyok. Azóta nem mondtam, az eset óta biztosan nem.

Igen, a férfit kerestem és a férfit élveztem, hiszen csak neki van behatolásra teremtett testrésze. De nem a férfi illata vagy izmainak tapintása hozott lázba, hanem maga a prosztatamasszázs.

A biszexualitás egy nagyon tág skála. Sokan beleférnek.

2020. okt. 20. 19:52
 35/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Talán érdekel valakit, ezért leírom. Azóta leszopott az a srác, aki megdugott korábban. Már akkor kérte, mikor először együtt voltunk. Nem volt miért azok után visszautasítani.

Talán nem csoda, ha azt mondom, hogy nagyon jó volt. De miben volt más, mint egy nő? Sokkal jobban a lényegre koncentrált. Egyértelmű volt, hogy szereti a brét. A brét, mint testrészt. Őt nem érdekeltem én. Nem érdekelte a személyem. Valamennyire talán igen, de biztosan nem az volt a lényeg. Egyszerűen tetszett neki a farkam, ezért bekapta. Élvezte, ezért szopta. Ennyi. Nem szerelemből csinálta, nem a kedvemért csinálta, nem viszonzásért csinálta. Csak csinálta, mert jó. Önmagáért.

Ezt a teljesen önmagáért való érzelemmentes szexet nem lehet lányokkal csinálni. De valljuk be, erre néha minden pasinak szüksége van.

És jól csinálta. Azért is, mert van neki farka, meg azért is, mert nem először csinálta. De főként azért csinálta jól, mert ő is akkor élvezi.

Ennyi.

2020. okt. 29. 14:26
 36/46 anonim ***** válasza:

58 vagyok. NEM.

De te rá fogsz(de legalább kipróbálod), mert ez a "menő".

2020. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és te hogy viszonyulsz ehhez a sráchoz a külsőjét illetően? Semlegesnek látod, vagy kicsit tetszik?
2020. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy kényszer helyzetben és amúgy te vagy akit dugnak,szerintem a ráhangolódás nem fog menni. esetleg sötétben arra gondolsz,hogy lány csinálja,de...hát.

esetleg fütyis lány?

2020. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Azt biztosan nem fogom gondolni, hogy lány csinálja, mert lánynak nincsen farka. Az azért tényleg ne legyen egy lány.

A srác sportos, jól néz ki. Ezt én is látom rajta. Olyan értelemben a látványa nem izgat, mint egy lány. De azért így is jobb, hogy jól néz ki. nem biztos, hogy egy ronda sráccal is így belementem volna.

2020. okt. 30. 09:42
 40/46 anonymousreview60 ***** válasza:
Te is leszel aktív orálos (vele)? Ki akarod próbálni az aktív szerepet (vele)?
2020. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!