Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rá lehet hangolódni a fiúkra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá lehet hangolódni a fiúkra?

Figyelt kérdés

Hetero pasi vagyok. A dolog jól megy a csajokkal. Pasira nem vágyom.

Ugyanakkor szeretem, ha behatolnak a fenekembe. Ujjal, fallikus tárgyakkal, műbránerrel, vibrivel, csajok ujjával, stb. Volt csaj, aki vállalta, hogy felcsatolhatóval...

Ez mind jó, szép és működik. De azt érzem, hogy az igazi az igazi. Magyarul egyik tárgy sem okozhat akkora élvezetet, mint amekkorát egy igazi pénisz okozna.

Csakhogy az igazi péniszek mind pasikon vannak, akikre mint mondottam, nem vágyok.


Szerintetek át lehet hidalni ezt a kérdést?

A fiúk nem tudják átadni másnak a szerszámot, ez világos. Az igazi meg az marad. Rájuk lehet hangolódni valahogy? Ki lehet zárni a tudatból, hogy épp egy férfi...



2020. okt. 4. 15:10
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Engem ugye a bráner nem vonz. Dugni meg nőt is lehet. Szóval olyan nagyon mást nem akarok kipróbálni. De a történtek után nem zárható ki, hogy rávesznek.
2020. okt. 30. 11:51
 42/46 anonymousreview60 ***** válasza:

Hogyan látod? Ez marad ezzel a partnerrrel a biszexualitás eseti letapogatása vagy szexkapcsolat lesz belőle?

Van állandó/visszatérő hetero partnered? Ő tud erről?

2020. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Párom most nincs. Ha lenne, nem csalnám meg, mint ahogyan a korábbiakat sem. De alkalmilag vagyok nővel. Bár nők sokkal kevésbé alkalmiznak.

Fiúval leginkább az érdekel, amiből kiindult ez az egész. Azt elviselném rendszeresen is. A többi inkább csak árukapcsolás. Bár az is jó volt, mikor lecummantott.

Ez a fiú bevált, akkor minek cserélgessem. De ha más lesz, akkor más. De csak megbízhatóval.

2020. okt. 30. 14:02
 44/46 anonymousreview60 ***** válasza:
Ez tiszta sor. Teszteltetni fogtok? Oltásokat beadatod (HPV, Hepatitis A és B)?
2020. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Azóta rendszeresen jársz hozzá?

Ha igen és már "összeszoktatok", el tudod képzelni, hogy más pózban is csináljátok, pl szemből?

2020. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

A rendszeres az túlzás, de előfordul.

Nem érzem azt, hogy nagyon sok pózt érdemes lenne variálni, de egy két alapot kipróbálunk.

Mint mondottam, egy fiúval lehet úgy érzelem nélkül szexelni, ahogy egy lánnyal sosem. Ez segít abban, hogy ne legyek zavarban.

2020. nov. 9. 09:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!