Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rá lehet hangolódni a fiúkra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá lehet hangolódni a fiúkra?

Figyelt kérdés

Hetero pasi vagyok. A dolog jól megy a csajokkal. Pasira nem vágyom.

Ugyanakkor szeretem, ha behatolnak a fenekembe. Ujjal, fallikus tárgyakkal, műbránerrel, vibrivel, csajok ujjával, stb. Volt csaj, aki vállalta, hogy felcsatolhatóval...

Ez mind jó, szép és működik. De azt érzem, hogy az igazi az igazi. Magyarul egyik tárgy sem okozhat akkora élvezetet, mint amekkorát egy igazi pénisz okozna.

Csakhogy az igazi péniszek mind pasikon vannak, akikre mint mondottam, nem vágyok.


Szerintetek át lehet hidalni ezt a kérdést?

A fiúk nem tudják átadni másnak a szerszámot, ez világos. Az igazi meg az marad. Rájuk lehet hangolódni valahogy? Ki lehet zárni a tudatból, hogy épp egy férfi...



2020. okt. 4. 15:10
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Ha biszex lennék, akkor vágynék a pasira és akkor nem lenne gond. De nem vágyom rá, ezért van. Csók meg szopás? El sem tudom képzelni.

30 vagyok egyébként.

De nem partnert keresek, azt találnék könnyen.


Aki szívesen meg... engem, az nem akarna rögtön többet?

2020. okt. 4. 16:16
 12/46 anonim ***** válasza:
86%
De vágysz pasira. Ha hetero lennél akkor max keresnél magadnak egy transzot, de ez még akkor is kérdéses lenne. Hetero nem vágyik rá, hogy férfi dugja meg, mert undort érezne.
2020. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rá. Szexeltem rendszeresen így pasival, aki ugyanebben a helyzetben volt
2020. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Transszal biztosan nem leszek együtt, azok nekem nagyon furcsák.

Undort nem érzek, de valami ellenérzést igen, erről szól az egész kérdés.


Ha belemegyek, csak olyannal, aki elfogadja, hogy csak ezt akarom és más nem lesz. Gondolom, hogy hátulról lenne érdemes, mert úgy kell legkevésbé figyelnem a pasira.

Az segít, ha viszek magammal egy nőt?

2020. okt. 4. 18:06
 15/46 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező ez már beteges de legalább magaddal légy őszinte. Hetero férfi nem akar faszt a seggébe. Miután elfogadtad, hogy bi vagy, kevesebb lesz a gátlásod. Amúgy mitől félsz, hogy olyannal fogsz találkozni, aki rögtön össze is akar költözni veled? Megsúgom nagyon sok meleg férfi is egyéjaszakásat keres, nem fog akarni többet. Az elején tisztázni kell, hogy mit szeretnél.
2020. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
82%
Én értem a kérdezőt,azt hiszem. Egészen más volt életben csinálni,mint fantáziában. Akkor és ott szembesülsz az érzéssel,mikor egy pasi smárolni akar,meg ilyesmi. Ez engem is lelombozott,gátlásos voltam. Pár alkalom elteltével javult a helyzet csak. Egyébként nem sok értelmét látom a skatulyázásnak. Sok hetero életvitelű férfi keres hasonló férfit,pl nős férfi,szintén nőset. Ők maguknak sem vallják be hogy nem full heterók
2020. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

A skatulya tulajdonképen nem érdekel. Mindenki nevezzen annak, aminek jólesik. Én tudom, hogy mit érzek. Lehet, hogy ez így nem teljes heteróság, de nem ez a fontos.

Nem attól félek, hogy össze akar költözni az illető. De ha valaki dug, akkor gondolom akar csókot vagy simogatást vagy valamit. De én nem.

A pakliban benne van, hogy mégis több történik és nem lesz rossz, de én még akkor is kihagynám.

2020. okt. 4. 21:17
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlcifrázni, a partnerkeresőn is sokan kereken kikötik, hogy "csók nincs!", "csók kizárva!", stb.
2020. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
51%
Ezért mondtam, hogy az elején tisztázd le, hogy mit szeretnél. "Lehet, hogy ez így nem teljes heteróság" Nem lehet Biztos. Érdekes, hogy a csóktól viszolyogsz, egy hetero inkább csókolna meg egy férfit, mint megdugassa magát.
2020. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Van Egyedi egynemű vonzalom.
2020. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!