Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rá lehet hangolódni a fiúkra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá lehet hangolódni a fiúkra?

Figyelt kérdés

Hetero pasi vagyok. A dolog jól megy a csajokkal. Pasira nem vágyom.

Ugyanakkor szeretem, ha behatolnak a fenekembe. Ujjal, fallikus tárgyakkal, műbránerrel, vibrivel, csajok ujjával, stb. Volt csaj, aki vállalta, hogy felcsatolhatóval...

Ez mind jó, szép és működik. De azt érzem, hogy az igazi az igazi. Magyarul egyik tárgy sem okozhat akkora élvezetet, mint amekkorát egy igazi pénisz okozna.

Csakhogy az igazi péniszek mind pasikon vannak, akikre mint mondottam, nem vágyok.


Szerintetek át lehet hidalni ezt a kérdést?

A fiúk nem tudják átadni másnak a szerszámot, ez világos. Az igazi meg az marad. Rájuk lehet hangolódni valahogy? Ki lehet zárni a tudatból, hogy épp egy férfi...



2020. okt. 4. 15:10
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

A csók nálam nagyon szorosan összefügg az érzelmekkel, ezért azt csak úgy nem osztogatom.

Sok minden járt már bennem hátul, tehát valamennyire ismerem az érzést, csak pont az nem járt még bent.

Ha gumifiúra ülök, akkor még lehetek heteró, ha igazira, akkor már nem? Na mindegy.


Igazából nincs mit agyalni ezen. Vagy akarom csinálni, vagy nem. Meg kell próbálni. Ha menet közben kiderül, hogy mégsem megy, akkor legfeljebb abbahagyjuk. Tényleg előre ki kell kötni a dolgokat, más megoldás nem jutott az eszembe.

2020. okt. 5. 09:49
 22/46 anonim ***** válasza:
55%
Ha gumifiúra ülsz, akkor sem vagy hetero.:D Leszbikusoknak is kapható olyan vibrátor, ami jó behatolásra, de kifejezetten nem pénisz alakú, mert undorodnak a pénisztől. Te, my dear friend pedig egy igazi faszt szeretnél. Látom unatkozol..
2020. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy meleg ismerősömmel. Vele biztosan nem csinálnám, mert ismerőssel ciki lenne. De hátha mond valamit. Újat nem tudott mondani, mert vagy lefekszem egy pasival, vagy nem. Viszont ajánlott egy srácot, aki szerinte pont oké nekem erre. Ez a srác mondta, hogy menjek fel hozzá a hétvégén. Hát...
2020. okt. 8. 09:04
 24/46 anonim ***** válasza:
Ha nagyon húzodozol tőle, beugorhatok helyetted... :-)
2020. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


A dolog megtörtént. Többek kérésére mesélek róla.

Az átlagosnál egy picit sportosabb srácról van szó, nem óriási, de határozott szerszámmal.

Kicsit azért bennem volt a feszkó. Folyton mondtam neki, hogy én csak mit akarok és egyáltalán. Mondta, hogy nyugi, érti. Inkább kezdjük.

Az adva volt, hogy hátulról csináljuk. Ő állni akart, úgyhogy az ágy szélére térdeltem. Ahhoz ragaszkodott, hogy kinyaljon. Azt mondta, hogy mégsem ronthat be csak úgy. Nem volt miért ellenkeznem. Ilyen még úgyse történt velem. Nem volt rossz. Sőt. Kicsit el is kezdtem tőle felizgulni. Aztán jött a lényeg. Gumit és síkosítót használtunk. Maga a behatolás nem okozott akkora megrázkódtatást, hiszen járt már bennem egy-két dolog. Meg lassan csinálta, figyelt és a síkosító is segített. Lassan kezdte, aztán gyorsított. Diktált egy tempót, de nem éreztem olyan őrült gyorsnak.

Az eddigi élményeimhez képest az volt a fő különbség, hogy intenzívebb volt az érzés. Csak ujjal ugye nem lehet akkora intenzitást elérni. A vibrátor önmagában csak rezeg és nem mozog. Még a csaj felcsatolhatóval hasonlított ehhez valamennyire, de ugye akkor a csaj nem sokat érez. Pontosabban semennyit. A pasi meg ugye érez sőt élvez. Ezért ő egészen másként tette a dolgát.

Tehát jó és intenzív volt az érzés. Néha magamhoz nyúltam közben, néha elengedtem. Elég hamar elkezdtem azt érezni, hogy mindjárt elmegyek. Persze nem mentem el, de azt éreztem. Azért érdekes volt hosszan ezt érezni. Jó volt ez a hátulról póz, mert így nem igazán kellett a srácra gondolni, inkább magára az érzésre figyeltem. Néha azért megkérdezte, hogy oké-e. Mondtam, hogy igen és haladtunk tovább. Egyszer mondta, hogy „rákapcsolok”. Gyorsabb lett és erősebben tolta tövig. Ez már végképp intenzív volt. Belekapaszkodtam erősen a farkamba. Innen már nem kellett sok, hogy lőjek. Nagyot élveztem. Minden olyan lett alattam. Nagyon intenzív volt. Talán egy picit hosszabban is tartott az orgazmus, mint máskor. Aztán elkezdett furcsa lenni, hogy nem hagyja abba. Aztán mondtam, hogy elmentem. Mondta, hogy még egy perc. Tényleg nem volt már sok idő. Ő is elment. A gumiba. Hát igen, hetero esetben ez azért másként van.

Elterültem az ágyon. Csak pihegtem. Nagyot és jót élveztem, tehát jó volt. Akkor már tényleg nem tudtam azzal foglalkozni, hogy pasival voltam.

Mondta, hogy egyszer szívesen leszopna. Ha már megdugni hagytam magam, akkor már semmiség lenne pasit szopatni. Végülis igaza van. De most bőven elég volt ennyi.

A pasikba nem szerettem bele, de ez jó volt.

2020. okt. 12. 12:29
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt olvasni a beszámolót, én még nem mertem megtenni ezt, de te bátrabb voltál 😅

Amúgy ez alapján szerintem egyértelmű, hogy biszex vagy.

2020. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Kösz a beszámolót, igazán tartalmas és érdekes.
2020. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
Köszi a beszámolót. Annyira jó volt olvasni, hogy merevedésem lett tőle. Kár, hogy nincs most mellettem senki, akivel dughatnék egyet.
2020. okt. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Most hogy érzed, vissza fogsz járni hozzá? Vagy egy alkalom elég volt igazi pénisszel és kielégítette a kíváncsiságod?
2020. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
A kíváncsiságomat kielégítette. Már tudom, hogy milyen. De jó volt, átélném még. Csak ha túlságosan rászokok, akkor nem tudok majd hűséges lenni egy nőhöz. És az veszélyes.
2020. okt. 16. 11:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!