Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex és bikíváncsi srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Biszex és bikíváncsi srácok! Tudja a barátnőtők/feleségetek (ha van), hogy biszexek vagy bikíváncsiak vagytok? És ha már biszexek/bikíváncsiak vagytok, pasiztok is a hetero kapcsolatotok mellett? Erről is tud a barátnőtök? Ha igen, hogy fogadja?

Figyelt kérdés

#biszexualitás #hármas/többes szex #biszexualitás elfogadása barátnő által
2021. jan. 6. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 Bacardiboykvar ***** válasza:
100%
Összejárós kapcsolatom van csak, és nem tudja a barátnőm, hogy a pasik is érdekelnek. De remélem találok olyan nőt, aki előtt nem kell majd titkolózni. 45 éves bi pasi
2021. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%
tudja a csajom. Izgatja a 3as is és fix pasink is van. Akivel néha tartunk fiús estét.
2021. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
88%
Plusz egy like a 'bikíváncsi'-ért 🤣 Egyszer lesz egy (vagyis 2) biszex pasim😁👍
2021. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
96%

Nálam sejti a párom, hogy nem vetnék meg egy férfit. Igazából volt már féltékeny egy nagyon jó barátomra, akivel lelki társak voltunk és a párom szerint jobban szerettem a sráccal lógni, mint vele. Azzal a sráccal volt hármas szex is az ő korábbi barátnőjével, de nem volt konkrétan biszex aktus benne. Erről a hármasozásról a barátnőm nem tud, még megismerkedésünk előtt történt.


Volt más fiúkkal szopás (élvezésig nem mentünk el) és kölcsönös farokverés, de csak tizenéves koromban. Nem vágyom férfiakkal szexre, de ha lenne egy 2F+1L hármasszex, ahol a férfi vonzó, akkor enyhe bi dolgokban benne lennék. De nem kezdeményeznék ilyet, csak ha a helyzet hozná. Csak fiúkkal nem is randiznék, kizárólag fiú-lány párokkal, hármasban.

2021. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
79%
Tudja de nem engedi azt mondja a nő dolga szopni!
2021. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bikíváncsi tényleg jó. Volt egy bi férfi, akivel együtt voltunk, úgy volt, hogy lesz 3-as is. Azt mondják rám, mivel bi nő vagyok, ezért vagyok elfogadóbb, pedig a nyitottságom jóval előbb volt, mint, hogy rájöttem. Szerintem az a legrosszabb, ha valaki nem élheti meg a vágyait.
2021. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%

Biszex/bi kíváncsi vagyok, barátnő/feleség tudja, de csak hármasban, vele együtt szexelek pasival.


Ez annyival egészíteném ki, hogy a nejem is biszex, és egy egy masik mindkét fél részről biszex házaspárral járunk össze rendszeresen. Mindenki megéli a vágyait.

2021. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%
Biszex férfi vagyok, a feleségem tudja, és hagyja hogy pasizzak
2021. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagyok,eddig 2 barátnőm tudta,az egyik elhagyott miatta,a másiknak kifejezetten bejött és kérte,hogy csináljam fiúval előtte,vagyis hármasban. A többi partnerem nem tudta,ezután sem mondom el,csak ha tudom,hogy ő nyitott rá. Ha van barátnőm,nincs igényem rá,hogy fiúzzak. F.
2021. ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
82%

"Bi kiváncsi" vagoyk, azaz néha fantáziálok a férfival való szexről

.


Feleségem van és nem tudja. Nem is fogja.

Nem keresek pasit. nem is fogok. Mint említettem, házas vagyok, szóval egy harmadik fél ebbe nem fér bele.

2021. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!