Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex és bikíváncsi srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Biszex és bikíváncsi srácok! Tudja a barátnőtők/feleségetek (ha van), hogy biszexek vagy bikíváncsiak vagytok? És ha már biszexek/bikíváncsiak vagytok, pasiztok is a hetero kapcsolatotok mellett? Erről is tud a barátnőtök? Ha igen, hogy fogadja?

Figyelt kérdés

#biszexualitás #hármas/többes szex #biszexualitás elfogadása barátnő által
2021. jan. 6. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%
Köszi
2021. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
Énis kíváncsi típus vagyok barátnőm bi. Tudja de nem zavarja ha akarunk valamit együtt cselekszünk. Ha van hasonló pár írhat nyugodtan :)
2022. jan. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%

Biszex passzív vagyok.

Nem tudja de tekintettel arra hogy partner is alig akad vagy akadna így ez a kérdés kissé okafogyott nálam:D

F33

2022. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
92%
Tudja a feleségem, hogy tini koromban szoptuk egymást a haverokkal és azt is tudja, hogy most is megtenném, ha ő benne lenne egy hármasban. Viszont őt nem izgatja a dolog és elzárkózik az ilyen kalandok elől, úgyhogy tiszteletben tartom és marad a fantáziálás.
2022. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kíváncsi vagyok, de a feleségem nem tudja effajta identitàsom. Valószínűleg el is hagyna 😔30f
2022. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
86%
Én bi-kíváncsi hetero vagyok, sosem dugtam férfival és ez valószínűleg így is marad. Bár a szopás kicsit izgat, alapvetően nem farkakról szólnak a homoerotikus fantáziáim, hanem szép testű férfiakról, meztelen ölelkezésről, tapizásról, masszírozásról, birkózásról, smárolásról, de férfiakkal semmilyen érzelmi alapú kapcsolat nem vonz. A volt barátnőim közül egyik sem tudott erről a hajlamomról, valószínűleg elhagytak volna, ha kiderül. Az utolsó, sokéves barátnőm alatt párszor találkoztam fiúkkal egy kis játékra, persze maximális titoktartással. Remélem, következőre ilyen nőt találok, aki előtt nem kell titkolni, sőt, aki esetleg maga is részt venne hasonlókban velem.
2022. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%

Azóta, hogy írtam, összejött a 3-as a barátommal, bi 2 ffi és én, mindenki örömére. Nyitott a kapcsolatunk, jó volt így együtt lenni és még átélném.


#16 voltam

2022. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
76%
kiváncsi votam...-Én már csak úgy tudok nő-vel szexelni ha közben farok-ra gondolok....b..i-lettem.....?
2022. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy amikor a feleségemmel összejöttem az első randin elmondtam neki én bi vagyok. Ő így akart megismerni, így szeretett belém és így lett a feleségem. Egyezségünk az volt, hogy ha pasizni szeretnék menni, akkor azt megmondom neki. Sosem okozott gondot. Hármas szexben kettő alkalommal volt részünk. Nem volt jó. Folyton az jött le, kiértékelik egymást melyiköjük csinálja jobban. Az őszinteség kifizetődő! Ha a párod ez miatt elhagy, akkor nem is szeretett igazán. 27 évesen lettem bi, 30 évesen nősültem. Boldog házasságban élünk.

(Tessék óvszert használni!)

2022. aug. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
82%
Tudja (ő az egyetlen), és titokban most pasizok mellette.
2022. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!