Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex és bikíváncsi srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Biszex és bikíváncsi srácok! Tudja a barátnőtők/feleségetek (ha van), hogy biszexek vagy bikíváncsiak vagytok? És ha már biszexek/bikíváncsiak vagytok, pasiztok is a hetero kapcsolatotok mellett? Erről is tud a barátnőtök? Ha igen, hogy fogadja?

Figyelt kérdés

#biszexualitás #hármas/többes szex #biszexualitás elfogadása barátnő által
2021. jan. 6. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%
Tud a barátnőm arról, hogy bi vagyok, nem zavarja, tudja hogy voltam orálisan pasival,de azt hogy dugtak is egy másik alkalommal is azt nem. Ráadásul crossdress vagyok, (nőnek öltözök) de ebbe már nem anatómiai be.
2022. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
89%

Házas vagyok és nem mondom el otthon, bi vagyok, van egy fiatal fiú akinek rendszeresen kiverem a farkát és ölelkezünk, nem több,

régen szoptattam is, anál kizárva, inkább a szép férfi test látványa okoz örömet..nem is tervezem hogy otthon elmondjam

2022. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
87%
Nős voltam mikor felnőttként volt közös, egymásnak farokverés de nem tudta.
2022. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%

Én is bi kíváncsi vagyok, de úgy lenne az én számomra a tökéletes ha egy páral zajlana le,vagy egy olyan házibuli ahol nő is van.

Össze kéne hozni egy bi nő/férfi házibulit... Mit szóltok hozzá?

2022. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
77%
Házas vagyok Én is,nejem nem tudja, hogy biszex vagyok.Évekig dugott egy nős férfi, mert otthon kevés punit kapott. Ő meg néha amikor igényeltem leszopott engem.
2023. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud de sejti, szokott ujjazni
2023. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 NNNándi ***** válasza:
77%
Biszex vagyok heteró kapcsolatban élek. Párom tudja. Voltunk hármasban 2ff és ő. Elfogadja. Titokban pasizok mellette. Tudom nem szép de ez van. Passzív vagyok. Ha találnék egy független pasit és ő is megismerné akkor találkozhatnék vele rendszeresen. Engembaz izgat hogy kieléditsem a pasit.
2023. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
86%

A feleségem nem tud róla, hogy izgatnak a farkak. Egyszer szoptam, de újra megtenném, és tovább is mennék, de nem egyszerű partnert találni, mert a találkák ritkák és nehezebben megszervezhetőek lennének.


33/F, Budapest

2023. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
33%
Pasiznék én, de Debrecenben lehetetlen 😂
2023. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm tudja, hogy biszex vagyok és elfogadja. Nem ellenzi azt sem, hogy próbálok ismerkedni srácokkal. Szokott biztatni és megbeszélünk mindent.
2023. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!