Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex és bikíváncsi srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Biszex és bikíváncsi srácok! Tudja a barátnőtők/feleségetek (ha van), hogy biszexek vagy bikíváncsiak vagytok? És ha már biszexek/bikíváncsiak vagytok, pasiztok is a hetero kapcsolatotok mellett? Erről is tud a barátnőtök? Ha igen, hogy fogadja?

Figyelt kérdés

#biszexualitás #hármas/többes szex #biszexualitás elfogadása barátnő által
2021. jan. 6. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:

#49: nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Egyetemi városban pláne igy van. Az index husz fórum is tele van debreceni srácokkal, akik pasit keresnek, meg ezen az oldalon is van jó pár. És a hotbull.hu-n is vannak.

Szóval ne fogd a körülményekre. Ha igazán akarod, össze tudod hozni.


#50: a barátnőd egy főnyeremény, irigyellek és gratulálok hozzá.

2023. jún. 8. 15:36
 52/64 anonim ***** válasza:
100%

#51


Köszönöm szépen. Tényleg elég nagy mázlim van a barátnőmmel. 🙃😊

2023. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
78%

Az előző barátnőmet megcsaltam egy másik férfival. Nem vagyok rá büszke, de muszáj volt megélnem a vágyaimat. Amúgy elég nagy csalódás volt. Sose derült ki a dolog. Amúgy barátnőm nem fogadta volna el a dolgot, így örülök, hogy sose mondtam el neki. Most már független vagyok, így nyugodtan pasizhatok is.

30F, sportos, helyes ;)

2023. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
87%
Én elmondtam. Az akkori parom nagyon extrém módon tamogatott is. Os is ott volt. De a vagyak szamomra nagyobbak voltak mint a realitas élvezete. Elveztem is meg nem is. Rajottem hogy en a nőket sokkal jobban szeretem. Néha vannak kosza vagyaim. De őszintén szólva azok sosem lennenek olyan jok mint nővel. Hiaba volt meg es neha van meg az izgalom. Más. Nem olyan. Nem is erdekel ugy.
2023. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
64%
Az én párom sem tud a dologról. Igaz, csak ritkán "jön rám" az inger,hogy férfit kívánok. Néha találok is valakit, akivel megvalósíthatom titkos vágyaimat. Sajnos állandó partner nincs - amolyan "barátság extrával" jó lenne. Orális játékok vonzanak, egyéb nem izgat. Aztán elmúlik, és jó ideig nem is izgat a dolog.
2023. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
38%
6# minek neked feleség? Kakijanó elég lett volna.
2023. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
71%
53# kakika
2023. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
65%
54es én is így vagyok vele. Kipróbáltam pasival de nem jött be, a szagok, a fenék fájdalom, a fekália. Na meg rizikósabb az AIDS miatt is. Szóval maradok a nőknél.
2023. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
53%
54-es. Igen egyetértek. Ez hektikus nálam is. De be kell látni hogy vannak ilyen vagyak is. Es ezt olyankor meg is kell elni. Szerintem Te is abba a hibaba esel - es bocs nem itelkezni es oktatni szeretnelek - hogy amikor ott vagy akkor raveszed magad hogy ez gaz es nem kene ezt csinálni. Aztan meg amúgy magadban vágysz ra. Szerintem ezt rendbe kell tenni.
2023. szept. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
28%
Na az itteni szavazas es kommentek mutatjak milyen csalo es megteveszto a biszex (foleg ferfi) tarsadalom. Aztán meg csodalkoztok, hogy a nok nem akarnanak veletek lenni... Attol, hogy valaki biszex nincs felhatalmazva, hogy csalhat, hidd el a parodnak is vannak kieletlen vagyai megse rohan egybol egy masik idegenhez, hogy kielje. Remélem titokban a parotok is csal, megerdemelnetek.
jan. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!