Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex és bikíváncsi srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Biszex és bikíváncsi srácok! Tudja a barátnőtők/feleségetek (ha van), hogy biszexek vagy bikíváncsiak vagytok? És ha már biszexek/bikíváncsiak vagytok, pasiztok is a hetero kapcsolatotok mellett? Erről is tud a barátnőtök? Ha igen, hogy fogadja?

Figyelt kérdés

#biszexualitás #hármas/többes szex #biszexualitás elfogadása barátnő által
2021. jan. 6. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe biszex hajlam van bennem,vertem már ki másnak és tetszett! Nem tudja a párom.
2021. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem tudja, de hallani nem akar róla. Így muszály vagyok elfolytani a vágyaim.
2021. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 -remete- ***** válasza:
85%
Hasilonló nalam is tudja higy bi vagyok. De nem erdekli. Jó lenne egy stabil szexhaver. De semmi a közeli jövőben.
2021. jún. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tudja és nem zavarná de partner nincs hozzá
2021. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
18%

Újra kiemelted a kérdést? :-D

Nem kaptál rá választ vagy erre masztizol? ;-)


Biszex vagyok, nejem is biszex, voltak és vannak biszex partnereink, sőt, leszbikus és meleg partnerünk is volt. Évekig együtt éltünk egy lánnyal hármasban!


Szerinted, lehet általánosítani, hogy reagálnak emberek élethelyzetekre? Nem, hiszen különbözőek vagyunk! Vagyis, a kérdésedre nem fogsz egyértelmű választ kapni! Ha százszor emeled ki a kérdést újra és újra, akkor sem!

2021. szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az eddigiek nem tudták, de lehet, hogy a jövőben helyesebb lenne ezt tisztáznom, ha ismét kapcsolatban élek majd.

Egyébként nekem lecsökkentek a "pasis bi" vágyaim, de ami még bakancslistás, hogy egy fiatal, igényes párral kipróbáljam egyszer az alárendelt szerepet, azaz ahol mindketten uralkodhatnak egy kicsit felettem :)

2021. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%
Tudja
2021. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
#27: és hogy áll hozzá? szabad pasiznod? támogat ebben is? vagy mellette nem pasizol?
2021. nov. 22. 23:44
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott kapcsoaltban élünk, van nő és férfi ismerős is aki néha beszáll harmadiknak.
2021. nov. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
#29: Gratula. Klassz, nekem tetszik ez a szabadság:).
2021. nov. 23. 00:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!