Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Nagyon félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon félek attól, hogy beleszeretek egy lányba.

Figyelt kérdés
Már szó szerint megőrít ez a gondolat. Van egy barátom, nagyon szeretem (ő jobban szerelmes belém, mint én belé, ami miatt pici bűntudatom is van). Soha nem tudnék lányhoz hozzányúlni, és nem akarok kapcsolatban sem lenni vele. Ezért nem értem, hogy miért jutnak eszembe sokszor a lányok és miért teszem fel magamnak a kérdést, hogy biztos hetero vagyok e. Holott tudom, hogy hetero vagyok. Illetve elég fiúsnak érzem magam, lányok közelében (ha szebbek nálam) azonnal felveszek egy fiús stílust is. Ezt sem értem miért van. Valahol hiányzik, hogy legyenek barátnőim, ugyanis kb csak fiúkkal barátkozom, mert a lányokkal sosem tudtam kijönni és féltem, hogy beléjük szeretek. Nagyon rettegek ettől. Mit tegyek?

2022. júl. 9. 14:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy hetero. Csak van egy hetero párkapcsolatod éppen. De ott van a fejedben, hogy milyen lehet lánnyal. A helyzet az, hogy érzelmileg lehetne is. A testiség egy másik kérdés.


Mit tegyél? Ha valóban szereted a párod, és működik a kapcsolat, akkor nem nehéz ellenállni az ilyen gondolatoknak. Ha nem, akkor érdemes szakítani, s élni a világod, minél több dolgot megtapasztalni.

2022. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%
Nem létezik heteroszexuális nő!
2022. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nekem eddig csak fiúval volt dolgom. A párommal egyszer már szakítottam emiatt, de egyszerűen megőrültem nélküle, csak rajta járt az eszem, ha meg nem, akkor más srácokkal flörtöltem. Eszembe nem jutott lánnyal lenni, pedig tehettem volna. Néha eszembejut, hogy milyen lenne lánnyal szexelni, fejben egész jól hangzik, de ha előttem állna, hogy na akkor tegyük meg, rosszul lennél, egyszerűen képtelen lennék rá.
2022. júl. 9. 15:48
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Mert még nem győzted le a gátlásaidat, nem fogadtad el magad.
2022. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
#3 Pedig a lányok nagyon szépek és szexik.
2022. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen szépek meg szexik meg mit tudom én. De inkább az hiányzik, hogy én érezzem magam szépnek és szexinek. Engem nem érdekel más nő. Szép. És? Nem tudok vele kezdeni semmit.
2022. júl. 9. 17:21
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
A fiús lányok jönnek be, ezek szerint.
2022. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

#6 Van cicije, meg puncija. Lehet őket kényeztetni. Ja amúgy kijavítom magam, nyílván nem minden nő szép, és szexi.


#7 Erre pedig csak azt mondom hogy akkor már inkább találjon magának egy férfit. Ezt a fiús lány mániát nem értem.

2022. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A nőies lányok azért tetszenek meg, mert a külsejük tetszik, meg a viselkedésük és azt érzem én is olyan akarok lenni, mint ők. A nagyon fiús lányok azért tetszenek meg, mert megállapíthatatlan hogy amúgy ők lányok. De amint belegondolok, hogy lányok, csak fiúsak, tehát ugyanazuk van, mint nekem, azonnal megundorodom.
2022. júl. 9. 17:34
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha időt töltesz egy bizonyos társaságban és jól is érzed magad, akkor át fogod venni egyes szokásaikat egy idő után. Meg az is közre játszhat hogy nem vagy megelégedve magaddal, és nem érzed jól magad a bőrödben.
2022. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!