Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Nagyon félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon félek attól, hogy beleszeretek egy lányba.

Figyelt kérdés
Már szó szerint megőrít ez a gondolat. Van egy barátom, nagyon szeretem (ő jobban szerelmes belém, mint én belé, ami miatt pici bűntudatom is van). Soha nem tudnék lányhoz hozzányúlni, és nem akarok kapcsolatban sem lenni vele. Ezért nem értem, hogy miért jutnak eszembe sokszor a lányok és miért teszem fel magamnak a kérdést, hogy biztos hetero vagyok e. Holott tudom, hogy hetero vagyok. Illetve elég fiúsnak érzem magam, lányok közelében (ha szebbek nálam) azonnal felveszek egy fiús stílust is. Ezt sem értem miért van. Valahol hiányzik, hogy legyenek barátnőim, ugyanis kb csak fiúkkal barátkozom, mert a lányokkal sosem tudtam kijönni és féltem, hogy beléjük szeretek. Nagyon rettegek ettől. Mit tegyek?

2022. júl. 9. 14:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem tartod magad elég nőiesnek, szépnek, és nem vagy magaddal megelégedve. Ennyi az egész.
2022. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
,,Van cicije meg puncija” Már ahogy a mondatot elolvastam rosszul lettem. Van sajátom, minek másé? Hozzá nem nyúlnék máséhoz. Abban nagyon igazuk van a többieknek, hogy mostanában rettenetesen nem vagyok megelégedve magammal, nem szeretem magam a bőrömben, nem látom magam egyáltalán nőiesnek, hiába mondják mások, hogy az vagyok. És lehet emiatt kezdtem el jobban megnézni a nőket, mert hasonlítani akarok rájuk. Illetve én tényleg szinte semennyi időt nem töltök lányokkal és néha igazán hiányzik egy csajos este, ahol kibeszéljük a pasikat. Nekem ilyen sose volt sajnos. Köszönöm a válaszokat, nagyon remélem, hogy hamar elmúlnak ezek a gondolataim!
2022. júl. 9. 17:45
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, a 2, 5, 8, 10, és 11-es válasz mind az enyém. ;)
2022. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Szuper. És? Vagy most nem értem mivel lettem előrébb ezáltal az információ által. Vannak olyan állításaid, amikkel nagyon nem értek egyet, de van olyan is, amivel igen.
2022. júl. 9. 17:50
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
#14 Megtaláltad a megoldást. Dolgozz azon hogy nőiesebb legyél, jól érezd magad a bőrödben, és meg legyél magaddal elégedve. Keress lány barátokat.
2022. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem ha így teszek eltűnnek ezek a gondolatok.
2022. júl. 9. 17:59
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezek alapján egyértelműen megállapítható hogy nem fogsz beleszeretni egy lányba. Sok sikert a nőiesedéshez! ;)
2022. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


"Valahol hiányzik, hogy legyenek barátnőim, ugyanis kb csak fiúkkal barátkozom, mert a lányokkal sosem tudtam kijönni és féltem, hogy beléjük szeretek."


A fenti mondatot te írtad, és ez a mondat, pontosabban a mondat utolsó négy szava a kulcs a probléma megoldásához.

Van benned biszex hajlam, amit igyekszel elfojtani magadban. Ezt teszed azzal is, hogy csak fiúkkal barátkozol, mert félsz attól, hogy ha lány barátod lenne, szerelmes lennél belé. Ugyan még undorodsz attól, hogy cicije is van, meg puncija is, mert ez neked is van, de hidd el, minél jobban harcolsz saját magad ellen, annál rosszabbul fogod érezni magad. Van egy szerető pasid. Beszélgess vele ezekről az érzéseidről. Ha valóban szeret, nem fog elzárkózni egy ilyen beszélgetéstől. Az is lehet, hogy segít megoldani a problémádat. Hogy mi lehet a megoldás? Nem ismerem a barátodat, de kezdetnek elég lenne, ha bátorít, hogy merj közeledni a lányokhoz is úgy, hogy közben ne azon kattogjon az agyad, hogy mi lesz, ha szerelmes leszel belé.

De, mert az elején írtam, hogy van benned biszex hajlam, úgy érzem, ezt pontosítanom kell. Ugyan nem szeretem, és feleslegesnek tartom a skatulyákat, de a leírásod alapján biromantikus heteró vagy. Azaz, érzelmileg tudnál kötődni egy lányhoz, de a testiség taszít.

2022. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Beszéltem a terapeutámmal. Illetve nagyon sok szerettemmel, akik közelről ismernek. Barátommal is. Mindenki azt mondta, hogy semmilyen biszex hajlam nincs bennem, egyszerűen félek, hogy egy olyan dolog történik velem, amit nem akarok, mert tönkretenné az én és a szeretteim életét. Az egész onnan indult, hogy nagyok sok barátnőm volt, de mindegyikben hatalmasat csalódtam, nem kerestem a társaságukat már. Mindig kinéztek, amiért engem jobban kedveltek a fiúk, mint őket. El tudnám fogadni, ha biszex lennék, de egyszerűen tudom, hogy nem vagyok és ezért zavar, hogy az agyam olyan dolgokat (több ilyen is van) akar velem elhitetni, amikről tudom, hogy nem igazak, csak öngyilkos lennék ha bekövetkeznének. Nem érzem magam nőiesnek, megnézem a lányokat, hátha el tudok tanulni tőlük valamit. Én arra vágyom, hogy legyen egy legjobb barátnőm, akivel tudunk együtt pasizni, bulizni és kibeszélni mindent. Nem akarok hozzáérni, nem vagyok hajlandó beleszeretni, mert nincs okom rá.
2022. júl. 10. 13:18
 20/25 A kérdező kommentje:
Először amúgy az volt, hogy éreztem vonzódást egy srác iránt, aki iránt nem akartam. Jó volt a stílusa, rendes volt, megtetszett. De nem akartam beleszeretni. Ez nem is történt meg, mert amint több időt töltöttem vele, rájöttem, hogy csak szimplán a külseje fogott meg. Nem tudom megkülönböztetni a különböző tetszéseket, vonzásokat. Volt amikor azt gondoltam mennyire szeretem a kutyámat és eszembe jutott, hogy mi van ha szerelmes vagyok belé. Ugyanez lányokkal. Megtetszik az, hogy milyen gyönyörű és azonnal azt hiszem, hogy akkor szerelmes vagyok belé, pedig nem akarok.
2022. júl. 10. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!