Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Nagyon félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon félek attól, hogy beleszeretek egy lányba.

Figyelt kérdés
Már szó szerint megőrít ez a gondolat. Van egy barátom, nagyon szeretem (ő jobban szerelmes belém, mint én belé, ami miatt pici bűntudatom is van). Soha nem tudnék lányhoz hozzányúlni, és nem akarok kapcsolatban sem lenni vele. Ezért nem értem, hogy miért jutnak eszembe sokszor a lányok és miért teszem fel magamnak a kérdést, hogy biztos hetero vagyok e. Holott tudom, hogy hetero vagyok. Illetve elég fiúsnak érzem magam, lányok közelében (ha szebbek nálam) azonnal felveszek egy fiús stílust is. Ezt sem értem miért van. Valahol hiányzik, hogy legyenek barátnőim, ugyanis kb csak fiúkkal barátkozom, mert a lányokkal sosem tudtam kijönni és féltem, hogy beléjük szeretek. Nagyon rettegek ettől. Mit tegyek?

2022. júl. 9. 14:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Az unokatestvérem az a lány, aki születése óta velem van, de keveset. Vele is volt, hogy vonzást éreztem, mert jól éreztem magam vele és szépnek találtam. Azonnal bestresszeltem, hogy mi van hogyha belészeretek.
2022. júl. 10. 13:33
 22/25 A kérdező kommentje:
És elképzelni nem tudom, hogy én lányt simogassak vagy szeretgessek úgy, mint a barátomat. Nem tudnám megtenni semmi pénzért. Szeretetből sem, nemhogy szerelemből.
2022. júl. 10. 13:37
 23/25 anonim ***** válasza:
Én még mindig úgy vagyok hogy ha vonzódsz a lányokhoz akkor min. bi vagy, ha ez nincs így akkor meg nem. Nem feltétlen kell erre gondolni mikor megnézel egy lányt. Nem úgy nézed meg. Ha tényleg szerelmes lennél egy lányba, tegyük fel, akkor nem tudnál ilyen dolgokat leírni. Ezek alapján nem tudsz szerelmes lenni beléjük, így a félelmed alaptalan. Nincs baj, ha azért nézed meg őket mert te is szeretnél nőiesebb lenni.
2022. júl. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mert a hormonok játéka is benne lehet a dologban. Érdekel is meg nem is. Akarod is meg nem is. Ha tini vagy akkor ez még nincs lejátszva.

2022. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Istenre edküdözöl,hogy nem tudnál mitkezdeni egy csajjal. Na ez bizonyiték arra,jogy nem vagy bi.

Az hogy tetszik az egy dolog. Ott van Chriss Hamsworth látom hogy mijen jó pasi és én sosem leszek olyan....de ettöl még nem vagyok belé szerelmes.

2022. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!