Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak! Ti hogy kezelnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy kezelnétek, ha a barátnőtök ezzel a sztorival állna elő?

Figyelt kérdés

Biszexuális nő vagyok és lefeküdtem egy másik nővel a párom tudta nélkül. 5 éve vagyunk együtt egy nagyon jól működő kapcsolatban. Mielőtt összejöttünk inkább lányokkal volt kapcsolatom, és most megint elkezdett hiányozni a női test, meg az egész élmény. Szóval részről nem voltak érzelmek, viszont a másik lány szerelmet vallott a kis akciónk után.

Szeretnék továbbra is a barátommal maradni, viszont bűntudatom van. Hogyan mondjam el neki?

Lányok, akik voltak hasonló helyzetben, ti hogy adnátok elő?

Én: 25 a párom: 25 a lány: 22



2017. szept. 24. 15:53
1 2 3
 1/24 RRR ***** válasza:

csak azért lennék mérges,mert kihagyott belőle

..

2017. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Drágám beszélnünk kell! Ülj le kérlek. Köszönöm. Az elején szeretném leszögezni, hogy szeretlek, olyat tettem amitől erősen bűntudatom van. Lefeküdtem egy lánnyal. (...) többit rád bízom.
2017. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy lany,de szerelmet vallot ugyhogy nem fekudtem le vele.Pedig jo csajszi volt nagyon.
2017. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

"a párom tudta nélkül"

Ezzel a résszel lenne igen komoly bajom. Megengedtem volna neki, ha előtte szól, hogy ezt szeretné. Ez ugyanis egy olyan vágya, amit én nem tudok kielégíteni, de ha van valaki, akivel megélheti, legyen. De azzal, hogy nem szólt, minden bizonnyal nem bízott bennem annyira, hogy ezt meg tudja velem osztani, ráadásul így tenni se tudtam semmit sem, hogy ez ne így legyen.


Szakítanék vele emiatt.


23/F

2017. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Miért nem hármasban csapattátok?
2017. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Egy buliban történt, nem volt előre eltervezve. Ha el lett volna tervezve, szólok neki, hogy zavarná-e, vagy sem.

Hármasban nem szexelek. Sok dolgot bevállalok, de a többes szex pont nem vonz.

2017. szept. 24. 16:07
 7/24 anonim ***** válasza:
48%

Egyszerű. NE MONDD EL!!! Miért tennéd tönkre a kapcsolatodat?


Viszont ha tényleg biszex vagy, akkor beszélgess vele erről általában, és szerezzetek egy közös barátnőt.

2017. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Szomorú lennék a megcsalás miatt és nem tudom, hogyan folytatódna.. ez több mindentől is függ. Mert attól, hogy lánnyal csináltad az még megcsalás.
2017. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A párod nem is tudja rólad ,hogy biszexuális vagy?Ha így van akkor az nagyobb bűn,mint a "megcsalás".
2017. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy viselnéd, ha a párod egy másik pasival feküdne le?
2017. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!