Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak! Ti hogy kezelnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy kezelnétek, ha a barátnőtök ezzel a sztorival állna elő?

Figyelt kérdés

Biszexuális nő vagyok és lefeküdtem egy másik nővel a párom tudta nélkül. 5 éve vagyunk együtt egy nagyon jól működő kapcsolatban. Mielőtt összejöttünk inkább lányokkal volt kapcsolatom, és most megint elkezdett hiányozni a női test, meg az egész élmény. Szóval részről nem voltak érzelmek, viszont a másik lány szerelmet vallott a kis akciónk után.

Szeretnék továbbra is a barátommal maradni, viszont bűntudatom van. Hogyan mondjam el neki?

Lányok, akik voltak hasonló helyzetben, ti hogy adnátok elő?

Én: 25 a párom: 25 a lány: 22



2017. szept. 24. 15:53
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy biszex vagyok.

Nem zavarna, ha egy sráccal csalna meg, mert az nem érzelmi megcsalás, csak kíváncsiság.

2017. szept. 24. 16:15
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha tudja akkor meg elmondhatod neki,tudta hogy mire számíthat ha összejön veled.Nem éri meglepetés.
2017. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mondhattad volna előre,de nem ellenezném.
2017. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kidobnám. A megbocsátás, mint opció, fel sem merülne.
2017. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

Értem azokat az embereket akik óckodnak a biszexektől...

Én ugyan nem vagyok fiú,de ha a párom ilyet tenne én szakítanék. Kamu duma,hogy a biszexek hűségesek,elvégre "kell nekik mindkét nem". Nyugodtan lehet oltani és lepontozni,attól ez még így van.

2017. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%

15# nekem sose kéne biszex pasi, mert taszítana a gondolat, hogy előttem már esetleg férfival is volt. viszont azzal nem értek egyet, hogy egy biszex csak azért csalja meg a barátját/barátnőjét, mert a másik nemre is vágyik. nézd, ha valakiben megvan a hajlam, hogy egyszerre több vasat tartson a tűzben, és nem tud hűséges lenni, akkor full mindegy, hogy heteró, biszex, vagy meleg/leszbi, úgyis meg fogja csalni a partnerét...ha pedig valaki hűséges típus, akkor biszexként sem lép félre. szóval ez egy nagyon hülye duma, hogy egy csaj nyugodtan dugjon másik csajjal, mert jajj, szegénynek egy pasi nem tudja kielégíteni minden vágyát...ha nem képes egy mellett hűségesen megmaradni, akkor ne akarjon kapcsolatot. szóval kérdező, ez a véleményem. remélem, a pasid kidob.....

19/L

2017. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy heteroként erről úgy rudtok nyilatkozni, mintha biszexek lennétek.

16-os: A rosszindulatú hozzászólásoddal nem tudok mit kezdeni, értem én, hogy elítéled azt, aki bármilyen módon megcsalja a párját, de ismeretlenül rosszat kívánni másnak sem túl becses tulajdonság.

2017. szept. 24. 17:40
 18/24 anonim ***** válasza:
40%

Még te beszélsz a "becses tulajdonságról" mikor megcsaltad a párod? Mikor a p#ncid előrébb van,mint az eszed?


Nem a 16-os vagyok,de korrektebben válaszolt ő,mint én. Én élből elítéllek,ne aggódj.

2017. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
ezzel a pasidnak kívánok jót. a felfogásodról no comment
2017. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

"Egy buliban történt, nem volt előre eltervezve."

- Ne röhögtess. Részemről egy ilyen könnyű vérű nővel nem volna tovább semmi, ami közös.

2017. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!