Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak! Ti hogy kezelnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy kezelnétek, ha a barátnőtök ezzel a sztorival állna elő?

Figyelt kérdés

Biszexuális nő vagyok és lefeküdtem egy másik nővel a párom tudta nélkül. 5 éve vagyunk együtt egy nagyon jól működő kapcsolatban. Mielőtt összejöttünk inkább lányokkal volt kapcsolatom, és most megint elkezdett hiányozni a női test, meg az egész élmény. Szóval részről nem voltak érzelmek, viszont a másik lány szerelmet vallott a kis akciónk után.

Szeretnék továbbra is a barátommal maradni, viszont bűntudatom van. Hogyan mondjam el neki?

Lányok, akik voltak hasonló helyzetben, ti hogy adnátok elő?

Én: 25 a párom: 25 a lány: 22



2017. szept. 24. 15:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mert nem jó a vége. Ha kidob az a baj, ha megbocsát akkor meg ilyen nyomigyerek akiben nincs vér " jusson nekem is valaki akármennyire pótolható vagyok számára" típus....
2017. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
amugy nektek, biszexeknek k vara kapora jon ez a "heterok nem tudhatjak, hogy mit erzunk" szoveg, de elarulom, ez egy nagy marhasag..egy full hetero ember is gyakran kisertesbe esik, ha kapcsolatban van! ha magunkba nezunk, alszentek vagyunk, ha azt mondjuk, hogy az allando tarsunkon kivul sosem kivanunk meg testileg mast. ilyen egyszeruen nincs, max a mesekben. genetikailag belenk van kodolva, hogyha rendesen mukodunk szexualis ertelemben, akkor nem egyetlen emberhez vonzodunk egesz eletunk soran..de a szeretet/szerelem nem csupan fizikai vagy, hanem egy dontes a masik mellett. ha elkotelezodunk, akkor le kell gyoznunk a mashoz fuzodo testi vagyainkat (mert MINDENKI kepes ra), nincs mas opcio. ez ilyen egyszeru.
2017. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kicsit duzzognék, hogy előre nem beszélted meg velem. Lehet, hogy én meg elmennék bepasizni, miután kifejeztem ebbéli óhajomat.
2017. szept. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
54%

Ha tudta hogy biszex vagy és ugy ment bele a kapcsolatba a párod akkor azt is tudnia kellett volna hogy csak idő kérdése mikor fekszel össze egy nővel.

Nekem is volt biszex párom, tudtam azt is ha nagy ritkán nővel volt, nem volt titok, sőt részletesen elmesélte mit műveltek egymással és nagyon izgató volt.

Azokat a vágyakat amit érzett egy nő iránt én sose tudtam volna kielégíteni, tisztában voltam ezzel. Ezek egyszer úgyis elemi erővel törnek a felszínre. Akkor dobtam volna ki ha férfi is van a dologban, mert amit egy férfitól elvárhat azt én akarom megadni neki.

2017. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!