Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondjam anyának hogy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam anyának hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltam együtt egy sráccal, de egy év után eléggé megromlott köztünk minden. Egy ideig húztam a dolgot, és végül szakítottam vele. Ennek köze van ahhoz is, hogy megismertem valakit. Egy leszbikus lányt. Nagyon jóban lettünk, sokat hülyéskedtünk, beszélgettünk. Egyik buliban kissé nyomult rám és azt vettem észre magamon, hogy tetszik a dolog. Nem csokolt meg, semmi ilyesmi csak érezni lehetett, hogy bejövök neki. Ezután elkezdett alakulni valami közöttunk, éreztük, de nem beszéltünk róla egy darabig, próbáltunk nem törődni vele. Én eleve hetero voltam eddig, ő meg ezt jól tudta és nem akart nekem rosszat. De végül hiába probáltuk ezt ignorálni, nem ment, megbeszéltük mi a helyzet és egy hete össze is jöttünk, hogy kiderítsük menne e ez nekem vagy nem. Mikor beleegyeztem, abban reménykedtem, hogy szépen rájövök hogy ez nem kell nekem és nem működik egy csajjal, viszont egyre jobban azt érzem, hogy senkivel nem voltam ilyen boldog és tényleg vonzódom hozzá. Egyszerűen beleszerettem. Már sikerült beletörődnöm, hogy egy lány tetszett meg, és a baráti társaságunk is elfogadja, aranyosnak tartanak minket. Tudom, hogy ezt sokak szerint fellángolás, de érzem, hogy valós ez a dolog köztünk. Viszont otthon még nem mondtam el, és anya már cálzott rá hogy csak nehogy egyszer leszbikus legyek, mert hogy attól felfordul a gyomra és nem örülne neki. Komolyan szeretnék ezzel a lánnyal maradni, csak nem tudom hogy mikor és hogyan mondjam el otthon. Főleg, hogy most szakítottam ugye a barátommal és ő például célzott rá, hogy el akarja mondani anyának mert, hogy ne titkoljak már ilyet.

Vélemények?

20/L



2017. okt. 16. 01:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha ismer téged, akkor hamarabb tudta mint te. Ha meg nem akkor kár felhozni a témát, de ahogy gondolod.
2017. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 CFB ***** válasza:
75%

20 éves vagy, felnőtt. Ha dolgozol, akkor már nem is muszáj otthon élned. Ha suliba jársz, akkor még van kollégium.


Én 15 vagyok, nem nem érdekelt, tudják-e vagy sem, úgyhogy mikor egy lányról akartam beszélni nekik, egy lányról beszéltem. És ugye azzal a csajjal (aki transznemű, vagy sem, még ő se tudja pontosan) együtt így mindent elmondtam. Amit furcsálltam, hogy az az "első sokk" anyámnál nagyobb volt, neki kellett 1 hét. Apám meg úgy volt vele, hogy oké. Aztán anyám mondta higy élettársnak lehet neki jobb lenne egy nő, mint egy férfi. (anyám megértette, hogy nem vagyok fiatal ahhoz, hogy tudjam mely nem(ek) hez vonzódom. Ezt 3 alkalommal történő kB 1-2 órás magyarázásokkal értem el). Mivel kb 3 héttel ezelőttől anyám nevel hivatalosan, apámnál már feladtam. XD Majd ha csajom lesz, akkor látni fogja úgyis. Anyámnak meg azért mondtam el korábban, hogy nem hetero vagyok, mert előtte pár nappal (3) jobban összebarátkoztam egy osztálytársammal, aki leszbi, és tudtam, hogy örülni fog, ha én is elmondom az én szüleimnek, mivel neki kissé nehezen fogadták (a tesója meg nek is tud róla, mert pletykás). És mielőtt engem annak mondanál, Amerikában vagyok, egyik otthoni barátom se ismeri az ittenieket és fordítva.

Ezt azért mondtam el, hogy nekem így alakult. Vagyis ez úgymond egy vélemény volt példával.? 😅😁

Én amúgy azt hittem, apám homofób, de mint kiderült a "vallomásom" után, nem az. Ő azt mondta, hogy talán el tudna képzelni maga mellé egy férfi élettársat, de szexet nem (mondom még jó, mert én vagyok a második gyereked xD).

Szóval 20 évesen simán elmondhatod, főleg ha barátnőd is van. Amúgy én 15 vagyok

2017. okt. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Részben a8-asnak is írom, hogy nem látok pofátlan válaszolókat itt, csak olyanokat, akik kételkednek abban, hogy a lány tényleg biszex. Szerintem sem az. Az, amit érez, a másik nőből jövő kémiai kisugárzás, amit - jó esetben - egy fiútól kellene érezzen. Csak ez a lány megelőzte. Inkább az lehetett a baj, hogy valami lelki hiánya van, amit ez a lány pótol neki. De és is remélem, hogy nem fog egy lány mellett végleg lehorgonyozni. Hanem visszatér a fiúkhoz. Talán köztük is talál olyat, akibe szerelmes tud lenni!!!
2017. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
15 évesen még azt sem tudod, hogy bú vagy bá. Hagyjad már. Legközelebb egy 15 éves osztja majd az észt az atomfizikáról.
2017. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!