Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki voltam mar ugy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki voltam mar ugy hogy fantazialt a fiuszexrol aztan amikor megtortent a dolog nagyon megbánta es gondolni se akar rá tobbet?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenul azert mert rossz volt hanem azert mert fiuval szexelt es megtortent
2019. febr. 28. 08:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ezért félnek sokan egy biszexuális személlyel komoly kapcsolatot kezdeményezni. "


Ezért csinálja sok családos apuka titokban.

Én is egy ilyennel vagyok, párjának nem mondja el, hogy bi mert nem értené meg.


És mielőtt azzal jönnél, hogy nem szép dolog egy kapcsolatba belerondítani így,akkor elmondom, hogy én független vagyok, nem én fogadtam hűséget.

2019. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Biszex, kapcsolatban élő vagyok,de ha jönne egy értelmes és megbízható apuka ( ismét ), annak nagyon örulnék.

Minden szempontból garancia ez, az egészségre és a diszkrécióra !

Csak sajnos, sokan nem mernek lépni, pedig nem kell családot rombolni. És főleg, tudok olyat, hogy apuka pasizik, anyuka csajozik, két srácuk van,példásan nevelik őket. És jó pár év múlva derult ki, az eskuvőjuk után, hogy mi újság...Így is lehet, és nincs gond.

2019. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A ti dolgotok, de ez akkor sem normális. Ha szereti valaki a párját (nő, vagy férfi),nem tart szeretőt. Mivel szeretőt tartotok, érzelmileg kötődtök valaki máshoz. Egy egyéjszakás egy férfival már más tészta(habár az se normális, nem hiszem, hogy bármelyik nő örülne neki, hogy xy megtoszta a férjét), de nem szeretői viszony! Különbséget kell tenni az egy alkalmas szex és a szeretői viszony között. Az utóbbiban meg bizony érzelmek vannak. Sajnálom, ha belerondítok az általatok kialakított normális képbe, de ez akkor sem normália. Ha az asszony rábólint, hát legyen, de legalább annyi férfiasság legyen bennetek, hogy megmondjátok, vagy szakítsatok. Egy ember sem érdemli meg, hogy ennyire átnézzenek rajta. És ne házasodjatok nővel, ha a f***t jobban kedvelitek, maximum akkor, ha a nő tud róla. Ne tegyetek tönkre egy másik életet, a saját őnzőségetek miatt. Hadd legyen a másiknak lehetősége tőletek jobb embert találni. Úgyhogy, azt csináltok, amit akartok, csak tiszta lapokkal játszatok. Ezt tudom javasolni.
2019. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!