Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak köztetek olyanok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek olyanok, akiknek kövérebb barátjuk van (120-140 kg körüliek), hogy tudtok túllendülni a testén az ágyban?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, akivel nagyon sokat beszélgettünk, alaposan megismertük egymást és elkezdtem vonzódni hozzá. Az arca számomra vonzó, csókolózni, hozzábújni nagyon szeretek, de az az igazság, hogy a meztelen látványától rosszul vagyok. Nem tetszik a nagy hasa, a zsíros mellei. Megbántani nem akarom, ultimátumot sem akarok neki adni, hogy x időpontig fogyjon x kg-ot. Nagyon szeretem, nem akarok vele szakítani. Hogy tudnék ezzel megbarátkozni? Rosszindulató válaszokat mellőzni kérném, nem gazdag, és 1,5 évvel idősebb nálam.

2020. szept. 8. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Amikor összejöttél vele akk is ilyen volt nem? Most miért lett gond?
2020. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj vagy tetszik valaki, vagy nem. Nekem a párom 110kg 175cm. Nagy a pocakja, meg a cicije is puha. Nagyon szeretek a nagy pocakjához bújni. Tetszik az arca, teste, személyisége. Én tipikus “jó nő” vagyok. Sokszor azt hiszik, hogy jajj biztos sok a pénze azért vagyok vele. De nem. Nekem tipikusan a mackós, “apatestű” férfiak jönnek be. Voltam izmossal, sovánnyal, de egyikkel se éreztem olyannak a szexet, mint vele. Imádom a látványt. Nekem volt egy nagyon vékony barátom. Jóképű volt, de csontosabb fajta volt. Szexelni akartunk, és hanyatt feküdt. Én megrámásztam, és a medence csontja kiállt. Annyira kellemetlenül éreztem magam, hogy inkább abba hagytuk a pettinget. Aztán nem sokkal ez után szakítás lett. Nem ment a szex. Nem találtam vonzónak a külsejét. Jóképű volt, jó volt a személyisége. De nagyon hiányzott az intimitás.
2020. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
3-es vagyok, bocsi a rengeteg helyesírási hibáért!😅
2020. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Te a lelkét szereted. Sajnos ez így nem fog hosszútávon működni. Egy kapcsolathoz KELL a kémia, a fizikai vonzódás IS. Ha ez nincs meg, pláne az elején, akkor az nagyon nehéz. A külső nem minden, de számít nagyon is.
2020. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik az ilyen alkat, nem találom cseppet sem vonzónak. Szex közben, hogy el tudjak élvezni, egy volt páromra gondolok, aki nagyon izmos volt. Nem akarok már tőke semmit, de az övé volt számomra az ideális külső.
2020. szept. 8. 11:04
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a pároddal. Hogy mondhatsz ilyet!? Ha ezt hallaná, szerintem lapátra dobna.
2020. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

Ha nyelsz pszichoszomatikus betegsegeid lesznek,vagy kihanyod a beled.


Kár hogy belementel nehez lesz kimaszni. A csavonak el kell kezdeni sportolni edzovel meg etrend zsiregetok. Ugy szamolj h havi 3 kg fogyas a normalis.

2020. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Aha a pasi változzon meg. Ne a hölgy keressen hozzávaló párt. Értem.
2020. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy "lendülsz át" hogy ha igazán szerelmes vagy akkor nem érdekelnek a testi "hibák" nem a másik testébe szeretsz bele - pontosabban igen, annak minden porcikájába. Nálatok ez nincs meg, csak azt hiszed hogy szerelmes vagy, de valójában nem. Ha a párodról így vélekedsz akkor kár együtt lennetek, el kellene inkább engednetek egymást, raboljátok a másik idejét.
2020. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Személyi edző vagyok, a húga jár hozzám edzeni, rajta keresztül ismertem meg. Nagyon sok ilyen súlyú embernek segítettem már, de erőltetni senkinél nem szabad. Ha magától nem akar változtatni, akkor én kevés vagyok, legelső lépés a belső elhatározás.
2020. szept. 8. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!