Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki volt már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már hasonló helyzetben, hogyan sikerült túllendülni a problémán?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy az én életemben a barátnőm a főszereplő, viszont a barátnőm életében én csak egy vagyok a több szereplő közül. Nem kisajátítani akarom őt, nem birtokolni, igyekszem én is több szereplőssé tenni az életemet, de ez nem csak rajtam múlik. Mostanában barátnőmnél én általában csak az utolsó helyen kullogok fontossági sorrendben.


Érdekelne mindkét oldal meglátása a témában, tehát akik voltak már főszereplők valaki életében és akik érezték már hozzám hasonlóan mellékszereplőnek magukat.



2018. aug. 22. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

Amikor én voltam főszereplő neki, a másik pedig egy belőlük nekem, Próbáltam visszaszeretni belé, így gyakoroltam az érzelmeimet felé, egyre többször jutottam eszembe őt, és láttattam magammal, ki is ő nekem, ezalatt átérezem, hogy hát ő a szerelmem, akivel a legjobb, stb, így aztán ő is legfontosabb lett nekem, és én neki jobban és jobban.


Amikor ő volt a legfontosabb, és én egy neki, segítettem megnyitni, hogy tudja gyakorolni az érzelmeit. Beszélgettem, amikben megértette, saját gondolkodásból, hogy mennyire is szeret, hol is lehetek a fontossági sorrendben valójában, az ő helyzetéből.

Sokszor mondtam neki, hogy szeretlek, többször, hosszabban tettem romantikussá a hangulatot, lágy beszéddel, szemezéssel, melyben én is a szeretetem sugároztam felé.

Ez addig ment, míg már tudat alatt is engem kezelt legfontosabbnak, ami voltam is a helyzetéből. ..És azóta is megy, és imádjuk egymást.

2018. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!