Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vonzódom egyik nemhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzódom egyik nemhez sem, ez probléma?

Figyelt kérdés
Valahogy sosem vonzódtam se szexuálisan, se érzelmileg egyik nemhez sem. Sokszor fantáziálok, hogy milyen lenne ha kicsit idősebb pasival történne a dolog, vagy lánnyal de amikor élesben kellene akkor ez a vágy szerete foszlik. Mikor nem éreztem semmit férfiak iránt azt hittem a lányokat kedvelem, de rájöttem én megvagyok magammal. Sose tudnám elképzelni magam valakivel és testi kontaktust alakítani vele. Sokan furcsálják és hihetetlennek tartják, hogy hogy lehet egy 23 éves csinos lány szűz és még sosme volt pasija. Erre sose tudok válaszolni úgy, hogy a másik abbahagyja a kérdezősködést. Itt is egyszer kérdést tettem fel ahol engem neveztek kamusnak csak mert egyes "férfiak" nem voltak hajlandóak elhinni, hogy én lehetek szűz és pasitlan. Engem ez zavar nagyon. Az oké, hogy nem hiszi el, mert névtelenül akárki írhat, de ne nevezzen kamusnak engem mert nem képes elhinni valamit. Én eltudnám magam képzelni magányosan még 20 évig is, most is tökre elvagyok. Nem kell alkalmazkodnom senkihez, nem csalnak meg, nem törik össze a szívemet, nem derülnek ki hazugságok, nem bántalmznak és sokan csodálkoznak miért vágyom a magányra, mikor sokan panaszkodnka a fent említettekről...Egyserűen elvagyok egymagam, vannak terveim, van egy klassz barátosnőm, család, szoba és nekem ennyi bőven elég. Néha azért felizgaznak a dolgok mikor egy pasival pl.eltervezzük, hogy mikor hogy és merre történne a dolog de mikor ott az idő akkor megfutamodok, és már nem érzek késztetést. Ezek a pasik amúgy tökre ismeretlenek, badoo, facebook értitek :D...Probléma ez, ha én jól elvagyok magányosan? Mindenképp meg kell felelni a társadalmi normának? Most tuti jönnek a "az ember társas lény, kell egy társ"...van egy társam a legjobb barátnőm. Vele majdnem mindennap talizok és elmegyek hozzá elleni, de az embernek nincs igazából szüksége szexuális kapcsolatra az életben maradáshoz...Meg én élvezem ezt a magányos életet. Mondjátok, hogy nem vagyok egyedül ezzel :D...23L

2020. nov. 18. 07:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
38%

“Elmegyek hozzá elleni”


Most őszintén, h hívhatod a szülést ilyen alpárian. Minden nap hogy szülhetsz? És amúgy is, pasi nélkül h ellesz? Ha nem dugnak meg?

2020. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
43%
Így hogy nem élsz nemi èletet, hogy szőrteleníted a puncid?
2020. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
37%
bárcsak én is így lennék vele nem érdekelne
2020. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Kedves #11-es, mielőtt téged is kioktatna, helyettesíts be egy betűt az szerintem kimaradt. "el lenni"
2020. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Kedves 11- es vagyok, nyilvánvaló... csak nem lehetett kihagyni, na. :)
2020. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
11..basszus nem ugy értettem istenem. elleni azaz eltölteni az időt, besdélgetni, főzőscskézni ilyesmik...máshogy hirtelen nem tudtam jobb szót találni. bocsi XD
2020. nov. 18. 10:11
 17/33 A kérdező kommentje:
12..komolyan ez érdekel téged? attól hogy nem élek nemi életet attől még szőrzeleníthetem ott nem? néha igenis zavar a szőr, főleg mikor nagy ott, és kellemesebb nélküle. nem értem miért ne leheten attól ott is tisztán tartani magadat nemi élet nélkül...ilyen kérdéseket!
2020. nov. 18. 10:13
 18/33 A kérdező kommentje:
14.nem oktatok ki senkit. hol oktatok bárkit is?
2020. nov. 18. 10:13
 19/33 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően nem lenne vele probléma, de ha fantáziálsz a szexről, érzel izgalmat, mikor "tervezgetsz" egy pasival, csak az utolsó pillanatokban visszakozol, akkor nem biztos, hogy arról van szó, hogy te nem vonzódsz senkihez, lehet, hogy simán csak félsz/nem találtál olyan embert, aki mellett ezek a dolgok természetesen jönnének (pl. szerelmesnek lenni lehet, nem ártana hozzá).
2020. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

Milyen bugyit hordasz szűzlányként?

Pónis kis normálbugyit?

2020. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!