Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jó LMBTQ-nak lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó LMBTQ-nak lenni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 14:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

#11 Na igen, ott a pont.

Atól, hogy krokodilként hivatkozol a Cirmi macskádra, az attól még macska. Biznygathatod, hogy megugatja a postást, sőt akár még tényleg adhat ki ugatás hangot és tényleg csak a postásra, attól az még mindig csak macska marad, nem pitbull.

2021. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
17%
Tehát tök fölös Inter-pet-racial, Trans-canine, Bi-feline-canince, Crossracialbred és hasonló barom mesterkélt erőltetett kifejezésekkel illetni, mert az macska akkoris
2021. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10%

Hahó én voltam az eredeti #9-es, csak nyílván egy b*u.zi kitörölte, kár, hogy nem a seggét... :-)



-------------------

Szóval:


#8-nak: nos a bisex mivel vonzódik a saját neméhez is, az b*u.zi... :-)


A Transz meg akár téged is megb*as.zhat, tehát b*u.zi... :-)


Valahol érthető a kérdése. Esetleg az lenne rá a jó válasz, hogy az LMBTQ+ nem annyira lealacsonyító és megalázó, mintha azt mondod egy b*u.zinak, hogy b*u.zi... :-)

2021. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom amúgy.. ezen én is gondolkodtam. Legfőképpen azért, mert jó fiúkkal lenni, olyan kötetlenebbnek érzem, meg nem érzek akkora nyomást a társadalom felől, pl. Mikor lesz mar valakid,gyerek, macsóság, stb. Sokkal inkább érzem úgy, hogy az emberek engem látnak, és nem úgy, mint egy társadalom által elvárt képet. Mellette pedig sokkal könnyedebben tudom kifejezni az érzéseimet, jobbam meg merem élni azokat, amik nem feltétlen a társadalom elvárásainak felelnek meg, pl. sírás vagy ruha dicsérése vagy bármi kevésbé maszkulin viselkedés. Így ennyi jutott most eszembe :)

Ugyanakkor a fentebbi vérharcra reagálva szeretném megjegyezni, hogy attól hogy valaki jól/rosszul éli ezt meg, az emberek ezt nem választják, és ezért utálni valakit és minősítgetni a másikat, azt gondolom nem az LMBTQ közösséget minősíti, hanem azt, aki így beszel róla. Na ennyi :)

2021. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10%
Mert most ez a trendi fancy menci.
2021. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

14#

Érdekes amit írtál, mert egyáltalán nem logikus.

A kommented olyan, mintha egy fiús lány írta volna. Nekik természetes, hogy a férfiakkal érzik jól magukat, mert velük nem kell lelkizni, finomkodni, ruhákat próbálgatni, meg úgy általában nőies dolgokat csinálni.


Én feminin férfi vagyok, pont ezért nem szeretek férfiak közt lenni, mert teljesen el kell nyomnom az érzelmeimet ahhoz, hogy meg tudjam védeni magam. Állandó a rivalizálás, dominanciaharc, amit a tesztoszteron okoz. Folyamatosan egoharcokat kell vívnom velük, ami lemerít. Nekem nem megy ez a fajta macsóság, durvaság, így teljesen érthető módon a nőkkel mindig is sokkal jobban elvoltam.

2021. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%

5

Divatból senki sem lesz meleg!

2021. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Mert minden környezet más, ahogyan a tied is. És ezt nem feltétlen az egyénemre irányult, én ezt általánosságban mondtam, nem kell szigorúan venni..


14es voltam

2021. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

#17-nek: Az emberek túl sok olyan dolgot tesznek, amit csak és kizárólag azért csinálnak, hogy mások előtt jó színben tüntessék fel önmagukat, a pszichológia könyvek úgy fogalmaznak, hogy minden ember szeretetre vágyik és ezért tetszelegnek egymásnak.


Szóval igenis divat, hiszen túl sok bu*z.i van már bármerre is nézel. Szóval megértem én azt is, hogy vannak az igazi b*u.zik, akik eleve úgy születnek, hogy érzik magukban a nőies mivoltot, ráadásul azt sem tagadom, hogy ezek jórésze egészen értelmes ember (talán mert a nők nem veszik el az eszüket).


De nekem ne mondja senki, hogy bárki is 60-as évekbeli bubi-frizurát készített magának vagy 80-as évekbeli ruhákban flangál... ...a többiek néznének is rá, hogy biztosan hülye... :-)


Na, valahogy így van ez a A-sex Bi-sex, Bu-sex, C-sex, DiDi-sexekkel is.


Én is azt hittem sokáig, hogy ennyi hülye ember nem lehet, biztosan találok legalább 1-2 normálisat is, de még egy igazmondó is tévedhet... :-)

2021. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

19

Arra nem gondoltál hogy esetleg azért mert a média által manapság könnyebben terjed az információ, és hogy többen merik felvállalni?

Mondok én neked valamit, ha a világ összes férfija meleggé válna, én akkor is megmaradnék a punci mellett, még akkor is ha emiatt kirekesztenének, nincs az az Isten hogy én divatból azzá váljak ami nem vagyok.

Rám ne húzzon senki ilyenncímkéket, szuperhetero vagyok, nálam csakis nő jöhet szóba.

2021. júl. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!