Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jó LMBTQ-nak lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó LMBTQ-nak lenni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 14:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Igaz mondo reloaded arra meg nm gondoltál h attól még h te azt hiszed h pl a biszex az cska simán meleg és nm vonzódik az ellenkező nemuekhez is attól még ez nm így van? Amúgy meg az h valaki transznemű az egyáltalán nem mutatja azt h kihez vonzódik. Tehát nincs benne semmi más csak a neme. Szóval nem mondhatod ennyiből rá azt sem h hetero azt sme h meleg. Azért remélem pl az aszex fogalma is megvan. Az aztán tényleg nem meleget jelent.
2021. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
88%

21

Én ilyet nem is mondtam, csupán annyit mondtam hogy divatból senki sem lesz meleg, de akkor inkább úgy mondom hogy divatból nem fog senkinek sem megváltozni a szexuális beállítottsága, igen, biszex sem lesz senki divatból sem aszexuállis, ami egyébként pont hogy a szexuális vonzódás hiánya, tehát az aszexuális pont hogy nem sorolható a melegek mellé szerintem.

2021. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam. "az aztán tényleg nem meleget jelent". Persze h nem sorolható a melegek közé. Nem a melegek közé soroljuk a többi tagot. Hanem az lmbtq közé
2021. júl. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mert küldi az S. Gyuribácsi a tízezreseket havonta. és nem tudom próbáltad e, de egész jó dolog ez az anál
2021. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!