Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szülők, anyák! Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, anyák! Ti hogyan viszonyultok, viszonyultatok a gyermekkori maszturbálás kérdéséhez? Volt ezzel kapcsolatban valamilyen kínos élményetek?

Figyelt kérdés
Az elsőnél arra gondolok, hogy mit reagáltatok rá amikor észrevettétek, ill. hogyan vettétek észre. A másodiknál pedig, hogy volt e bármilyen kínos dolog, pl hogy a gyerek olyan helyen csinálta ahol nem kellett volna, vagy pl voltak olyan kijelentései amin meglepődtetek ezzel kapcsolatban. Én magamból indulok ki, nekem gyerekként mindezek megvoltak és szüleim elég rosszul reagálták le, ezért érdekelne a ti véleményetek, tapasztalototok, történetetek. Aki szeretne, írhat privátban is! f/21

2023. ápr. 24. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Nekem most 10 éves a fiam és hát szereti markolászni amije van.

Mondtam neki, hogy természetes dolog és csinálhatja is, de úgy hogy ne lássák. Pl. előttem öltözés közben, vagy úszás előtt kontrollálja magát, de ha egyedül van a szobába, akkor nyugodtan csinálja.

2023. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Még csak 8 éves a fiam, még nincs abban a korban. Persze már szokta igazgatni, stb. De még a maszturbálástól ez távol áll. Ha oda kerül a sor hogy esetleg csinálja, hát csinálja, nincs ezzel semmi baj. Felnőttek vagyunk, mi is csináljuk és csináltuk is.
2023. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Aki jót akar a gyerekének az NEM szidja le, bünteti meg a gyermeket egy olyan teljesen természetes dologért amit mindenki csinál. Sőt akkor lenne gond egy tinifiúval ha nem csinálná szinte minden nap. Ettől még a kultúrnormákat illik betartani (nem mindenki előtt).
2023. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a kislányom csinálta nagyon sokat 3-4-5 évesen. Azóta egyszer-egyszer, de már nem gyakori (most 7). Elég fura volt, mikor rájöttem, hogy maszturbál, konkrétan a kedvenc plüssmacijához dörgölte magát. Nem csináltam semmit, ez természetes, nem tehet róla, sőt állítólag lányoknál gyakori. Annyit megbeszéltem vele később, hogy ne csinálja mások előtt, mert nem tudtam mit szólnának a nagyik vagy egy vendég. Utána mindig bevonult a hálóban és tudtam, ha csönd van és eltűnt, akkor ezt csinálja. Nem zavart.

N

2023. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!